Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lietuvoje, kaip ir kitose Europos Sąjungos ES valstybėse narėse, įgyvendinama ES vieningos skaitmeninės rinkos iniciatyva „WiFi4EU“, kurios tikslas – nemokama kokybiška interneto prieiga vietos gyventojams ir svečiams pagrindiniuose bendruomenių gyvenimo centruose – parkuose, aikštėse, viešosiose bibliotekose, sveikatos centruose, muziejuose ir kitose viešose erdvėse.

Pasibaigus „Stiprusis ulonas“   pratyboms Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas” Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono vadas plk. ltn. Darius Mieliūnas  Lazdijų rajono savivaldybės merui Artūrui Margeliui atsiuntė padėką už paramą įvykusioms pratyboms.  „Mums tai buvo naudinga bendros veiklos patirtis ir neįkainojama pagalba“ rašoma padėkoje.  

Lietuvos ir Lenkijos parlamentarų delegacijos ne tik išgirdo, bet ir savo akimis pamatė, kaip tvarkomos atliekos Alytaus regione.

Šiais metais Šiaurės Atlanto sutarties organizacija (NATO) mini savo gyvavimo 70-metį, o Lietuva – 15-ąsias narystės joje metines. NATO yra sėkmingiausias pasaulio istorijoje Aljansas, šiandien vienijantis 29 demokratiją, laisvę, žmogaus teises ir teisės viršenybę vertinančias Europos ir Šiaurės Amerikos valstybes.

LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS NARIŲ GYVENTOJŲ PRIĖMIMO VYRIAUSYBĖS PRIIMAMAJAME (GEDIMINO PR. 11, VILNIUS) 2019 METŲ BALANDŽIO–BIRŽELIO MĖNESIAIS GRAFIKAS

 1 ... 5 6 7 8 9 10