Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Nuo 2018 m. sausio 1 d. įteisinta universali išmoka vaikui (vaiko pinigai). Primename, kad išmoka vaikui (30,02 Eur) skiriama ir mokama kiekvienam vaikui nuo gimimo dienos iki 18 metų ir vyresniam, jeigu jis mokosi pagal bendrojo ugdymo programą (įskaitant ir profesinio mokymo įstaigose besimokančius pagal bendrojo ugdymo programą ir pagal bendrojo ugdymo programą kartu su profesinio mokymo programa), bet ne ilgiau, iki jam sukaks 21 metai. Savivaldybių pateiktais III ketvirčio duomenimis, vaiko pinigus gauna 477,3 tūkst. vaikų (94 proc. visų Lietuvos vaikų). 

Mokslo metams įsibėgėjus, Lazdijų rajono savivaldybės švietimo įstaigose jau įpusėjo ir įgyvendinamų projektų darbai. Šiuo metu  rajono mokyklose vyksta intensyvūs patalpų atnaujinimo darbai, kad mokiniams žinios būtų suteikiamos kokybiškose ir šiuolaikiškose ugdymo įstaigų erdvėse.  Taip pat darbų pabaigos nekantriai laukiama ir Lazdijų sporto centre. Jiems pasibaigus ne tik mokiniai bet ir visi miesto bei rajono gyventojai galės sportuoti moderniose, labiau lankytojų poreikius atitinkančiose patalpose. Vykstančius darbus Apžiūrėjo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.  

Šiandien meras Artūras Margelis viešėjo VŠĮ Lazdijų socialinių paslaugų centre, kur  vyko Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Lazdijų skyriaus metinis ataskaitinis susirinkimas. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pasveikino organizacijos dalyvius.

Spalio 24 dieną Seirijuose atidaryti penktieji Trečiojo amžiaus  universiteto mokslo metai. Studentų pasveikinti atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Lazdijų viešosios bibliotekos direktorė Renata Rudienė bei jos pavaduotoja Asta Mickevičienė.

Lazdijų rajono savivaldybėje surengtas pasitarimas siekiant užtikrinti vaiko ir jo šeimos gerovę, glaudesnį bei kokybiškesnį tarpusavio bendradarbiavimą vaiko gerovės srityje.

 1 ... 4 5 6 7 8 9 10