Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

„Spaudoje nuolat pasirodo netiksli ir ne visada teisinga informacija apie savivaldybėje vykstantį struktūros pakeitimą ir apie „intelektines netektis“, „protų nutekėjimą“. Nekalbėsiu apie tuose straipsniuose minimų asmenų darbštumą ir patirtį. Nekalbėsiu ir apie jų kompetencijas. Nevardinsiu ir informacijos, kuri buvo netiksli arba neteisinga. Noriu, kad gyventojai pagaliau pamatytų faktus, kuriais remdamiesi savivaldybės tarybos nariai pritarė mūsų siūlomam administracijos išlaidų mažinimui pakeičiant administracijos struktūrą. Pradėjus dirbti dabartiniams savivaldybės vadovams mūsų savivaldybės administracijoje dirbo 200 darbuotojų, kuriuos išlaikyti turi savivaldybėje gyvenantys asmenys. Manome, kad šis darbuotojų kiekis per didelis“, – apie Lazdijų rajono savivaldybės situaciją bei būtinybę ją keisti kalbėjo savivaldybės administracijos direktorė Ilona Šaparauskienė.

Šių metų spalio 1 dieną nuo 10 val. 15 min. iki 10 val. 17 min. bus tikrinama gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema. Patikrinimo metu visoje šalies teritorijoje bus įjungiamos sirenos. Gyventojams per Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą į mobiliuosius telefonus bus siunčiami pranešimai. Šie pranešimai siunčiami visiems mobiliojo ryšio vartotojams, tačiau juos gali priimti tik tie telefonai, kuriuose yra įjungta korinio transliavimo funkcija. Visus Lazdijų krašto gyventojus kviečiame pasitikrinti, ar savo mobiliuosiuose telefonuose yra įdiegta ši funkcija.

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau tradicija tapusi teisinių žinių patikrinimo akcija. Egzaminą organizuojanti LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėju – Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda ir informaciniais partneriais – DELFI bei LRT kviečia visus šalies gyventojus pasitikrinti Konstitucijos žinias.

Didesnės ar mažesnės avarijos, kai ekipažas „netelpa“ greičio ruožo posūkiuose ar padaręs keletą kūlversčių baigia pasirodymą greta trasos, yra neišvengiama ralio dalis. Tokių epizodų liudininkais tapę žiūrovai akimirksniu nuotraukomis ar filmuotais kadrais užpildo socialinius tinklus, tačiau patiems sportininkams kiekvienas „stogas“ dažnai tampa ne tik finansine problema, bet ir sudėtingu psichologiniu išbandymu. Kokios priežastys dažniausiai lemia tokius incidentus? Ar įmanoma iš to gauti kokios nors naudos? Ir kuo šiame kontekste išsiskiria „Rally Classic“?

 1 ... 4 5 6 7 8 9