Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

UAB „Lazdijų vanduo“, adresas Gėlyno g. 21, Lazdijai, įmonės kodas 165171377, valdyba skelbia konkursą UAB „Lazdijų vanduo“ direktoriaus pareigoms eiti, vadovas priimamas į darbą 5 metų kadencijai.

Vienas iš Lazdijų rajono savivaldybės merės Ausmos Miškinienės prioritetinių tikslų – užtikrinti kokybišką mūsų krašto mokinių maitinimą, taikant švediško stalo principą. Moksleiviai galėtų patys pasirinkti valgiaraščiuose nurodytus produktus, jų kiekius, maistas būtų šviežias, sveikas ir pagamintas iš Lazdijų rajono ūkininkų išaugintų produktų.

Estijoje Talino hipodrome vykusios Baltijos taurės varžybos buvo itin sėkmingos Lietuvos važnyčiotojams ir jų žirgams. Jau pirmajame trimečių žirgų važiavime Eimantas Klebauskas su žirgu Magistras ne tik laimėjo pirmąją vietą, bet ir pagerino tiek savo asmeninį, tiek Talino hipodromo trimečių eržilų-kastratų rekordą. Algis Vilkinis su kumelaite Ūta tame pačiame važiavime užėmė trečiąją vietą.

Kviečiame ūkininkus, jų partnerius, ūkio darbuotojus; kitus fizinius ar juridinius asmenis, užsiimančius žemės, maisto ir miškų ūkio veikla; kaimo vietovėse ūkine veikla užsiimančius žemės valdytojus, labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių darbuotojus bei amatininkus į nemokamus mokymus, kurie naudingi atsiskaitant už gautą paramą ir siekiant įgyti naujų žinių. Mokymai vyks 2019 m. liepos 1 d. Lazdijų viešojoje bibliotekoje.

Laikini vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutai ir tvarkaraščiai, kuriais UAB „Lazdijų autobusų parkas“ priklausantys autobusai važiuos nuo 2019 m. birželio 24 d. iki 2019 m. rugsėjo 1 d.

 1 ... 4 5 6 7 8 9