Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Šiandien Lazdijų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje į susitikimą su rajono ūkininkais atvyko žemės ūkio viceministras dr. Darius Liutikas.  Susitikimo metu viceministras papasakojo būdus, kaip gauti paramą, plėtojant žemės ūkio produkcijos gamybą ir realizaciją pagal KPP priemonės „Bendradarbiavimas“ veiklos sritį „Parama trumpoms tiekimo grandinėms ir vietos rinkoms skatinti vietos lygmeniu“.

                

Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė kviečia ūkininkus ir visus tuos, kurie suinteresuoti ūkyje užauginamą ar pagaminamą produkciją tiesiogiai parduoti vartotojams, atvykti į susitikimą su žemės ūkio viceministru dr. Dariumi Liutiku.

Praėjusią savaitę buvo minima Lietuvos medicinos darbuotojų diena. Šia proga Lazdijų rajono savivaldybės medikus sveikino LR Seimo narys Zenonas Streikus ir Lazdijų rajono savivaldybės vadovai – merė Ausma Miškinienė ir jos pavaduotojas Audrius Klėjus.

Lazdijų rajono savivaldybės vadovai, administracijos ir seniūnijų darbuotojai bei kitų rajono įstaigų darbuotojai ir vadovai dalyvavo kasmetinėje visuotinėje pavasarinėje akcijoje „DAROM" 2019. Dvyliktą kartą vykusioje talkoje paskelbtas iššūkis šiukšlėms, buvo gražinamos įvairios Lazdijų krašto teritorijos.

Ketvirtadienio vakarą „VšĮ Lazdijų turizmo informacinis centras“ savivaldybės vadovus, tarybos narius ir turizmo sektoriaus atstovus sukvietė į įstaigos 20-ies metų jubiliejaus paminėjimą bei vasaros turizmo sezono atidarymą.

 1 ... 3 4 5 6 7 8 9