Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Nuo šių metų balandžio Mokinio kultūros pasas pradeda veikti visa apimtimi. Kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas patvirtino naują Kultūros paso paslaugų rinkinį, kuriame nurodomos kultūros ir meno paslaugos, skirtos 1–12 kl. mokiniams.

Balandžio 4 dieną beveik aštuonios dešimtys Lazdijų rajono savivaldybės ugdymo bei kultūros įstaigų mokinių ir mokytojų susirinko į Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salėje vykusius tradicinius Mero pusryčius. Toks gražus būrys – tai šių mokslo metų vasario mėnesio įvairių konkursų ir olimpiadų vietinių turų pirmų vietų laimėtojai, regiono bei šalies olimpiadų, konkursų, varžybų prizinių vietų nugalėtojai ir juos ruošę mokytojai.

Praėjusiais metais socialinėms pašalpoms, būsto šildymo, karšto ir geriamojo vandens išlaidų kompensacijoms nepasiturintiems gyventojams buvo skirta 223,3 mln. eurų, tačiau dėl kylančios ekonomikos ir augančių gyventojų pajamų 117,5 mln. eurų buvo nepanaudota, todėl galėjo būti perskirstoma kitoms socialinės apsaugos sritims.

Atvirų durų dieną Karo akademija sulauks išskirtinių svečių – Lietuvos narystės NATO 15 metų proga akademija pakvietė atvykti mūsų šalyje tarnaujančius NATO priešakinių pajėgų kovinės grupės karius. Jie ir kiti kariuomenės pajėgų atstovai lankytojams pristatys savo karinės technikos ir ginkluotės parodą.

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos teigimu, Lietuvoje vis dar stigmatizuojami priklausomybių turintys žmonės, o neretai – ir jų šeimos.

 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10