Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė ir administracijos vadovai trečiadienį savivaldybėje susitiko su Policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotoju Jaciunsku ir Lazdijų policijos komisariato viršininku Vidmantu Kondrackiu.  

Trečiadienį Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salėje Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos kancleris Giedrius Krasauskas ordinu „Už nuopelnus Lietuvai” apdovanojo Emiliją Miltakis iš Nemajūnų kaimo, kuri su vyru Antanu užaugino ir išauklėjo 11 vaikų.

Darbą pradėjo Lazdijų rajono administracijos direktorė Ilona Šaparauskienė. Atsakingas pareigas užimti pasiūlė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Lazdijų skyrius.

Nuo pirmadienio darbą pradėjo Lazdijų rajono savivaldybės administracijos pavaduotojas Saulius Petrauskas.  

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, jog VMI svetainėje paskelbė atleidimo nuo delspinigių situacijų pavyzdžius. Pastarieji skirti gyventojams ir įmonėms padėti lengviau identifikuoti atvejus, kuomet jiems praeityje reikėjo sumokėti mokesčius, tačiau jie to laiku nepadarė. Apie tai pamiršusiems, VMI primena, kad iki liepos 1 d. vienintelį kartą, ištaisyti praeities klaidas ir mokesčius sumokėti galima be sankcijų – baudų ir delspinigių.

 1 ... 3 4 5 6 7 8