Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Gegužės 27 d. Lazdijų rajono savivaldybės administracijos pastate buvo neįprastai daug mažų vaikučių. Čia vyko 10 -oji Mažojo lazdijiečio šventė. Lazdijų rajono savivaldybės vicemeras Gintautas Salatka ir administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Jūratė Mirijauskienė sveikino mažiausius ir svarbiausius šventės dalyvius. 33 mažyliams iki vienerių metų buvo įteikti oficialūs pažymėjimai, po lavinamąjį žaislą ir balioną su užrašu „Aš lazdijietis“. Lazdijų rajono vicemeras G. Salatka linkėjo augti sveikais ir niekada nepamiršti, kad yra lazdijiečiai.

Lazdijų rajono savivaldybės gimnazijose ir joms priklausančiuose skyriuose praėjusį ketvirtadienį abiturientams skambėjo paskutinis skambutis. Beveik pustrečio šimto mūsų Lazdijų krašto jaunuolių, kupinų džiugesio ir nerimo, pasiruošę žengti į naujas erdves ir galimybes atveriantį savarankišką gyvenimo etapą. Su nuoširdžiausiais sveikinimai ir linkėjimais juos palydėjo tėvai, auklėtojai, mokytojai, mokyklų bei rajono vadovai.

Jau septintus metus gegužės pabaigoje, artėjant Sekminėms,  Lazdijų rajono savivaldybės kultūros ir ugdymo įstaigų jaunieji folkloristai bei svečiai iš aplinkinių rajonų susirenka į vaikų ir jaunimo folkloro šventę ,,Piemenėlių Sekminės”. Į Lazdijų rajono savivaldybės, Lazdijų kultūros centro bei Lazdijų krašto muziejaus organizuojamą renginį Etnografinėje Prano Dzūko sodyboje sugužėjo per šimtą jaunųjų folkloro atlikėjų iš Lazdijų, Šventežerio, Veisiejų,  Būdviečio, Aštriosios Kirsnos  bei šventės svečiai iš Alytaus rajono ir Kalvarijos savivaldybės. Jaunųjų liaudies kūrybos puoselėtojų atvyko pasveikinti Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Kazlauskienė.

 1 2 3 4 5 6 7