Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Ketvirtadienį Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyko renginys, skirtas Baltijos kelio ir Europos dienos stalinizmo ir nacizmo aukoms atminti. Renginyje dalyvavo atsargos pulkininkas Arūnas Dudavičius Lazdijų rajono savivaldybės administracijos vadovai, Lazdijų įstaigų vadovai, svečiai ir šio krašto gyventojai.

Po Žolinės šventės, rugpjūčio 16-18 dienomis,  Etnografinėje Prano Dzūko sodyboje vyko pirmoji Lazdijų rajono savivaldybės etnokultūrinė stovykla vaikams ir jaunimui PASLAPČIŲ SODAI. Per tris dešimtis stovyklautojų smagiai leido laiką ieškodami paslapčių savo tautos kultūroje bei tradicijose.

Esama susisiekimo infrastruktūra Lazdijų mieste ir susijusiose teritorijose nuolat atnaujinama, tačiau dalis jos yra pasenusi ir neatitinka šiuolaikinių reikalavimų. Nesant tinkamos infrastruktūros, pėsčiųjų ir kitų eismo dalyvių eismas yra nesaugus, važiuojantys automobiliais patiria dideles kelionės laiko bei kelių transporto priemonių eksploatacines sąnaudas.

Rugpjūčio 18 dieną, Gargždų Minijos slėnyje įvyko 11-asis Gargždo festivalis. Festivalio metu pirmą kartą buvo surengtas cepelinų virimo Lietuvos čempionatas, kuriame varžėsi 12 komandų iš įvairių Lietuvos kampelių. Šiame čempionate dalyvavo ir Lazdijų rajono komanda „Dzūkų spirgai“. Lazdijų rajono komandą atstovavo Būdviečio kaimo bendruomenės ir Noragėlių krašto bendruomenės atstovai. Čempionato metu buvo išvirta virš 700 cepelinų su grybų, varškės, morkų ir mėsos įdarais, bei įvairiais padažais.

Rugpjūčio 18 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje vyko neeilinis renginys.  Į gimnazijos salę susirinko puikiai nusiteikę bavariško akmenslydžio – aisštoko- entuziastai. Čia vyko vienas iš čempionų lygos etapų, kuriame dalyvavo ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos komanda. Varžybų dalyvius sveikino Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Salatka.

 1 ... 3 4 5 6 7 8