Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Rugsėjo 21 dieną Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštėje šurmuliavo tradicinė teatralizuota rudens mugė „Lazdijų ruduo 2018“.  Šių metų šventės tema – 100-mečio įvykiai ir žmonės. Aikštėje įsikūrusiuose  bendruomenių bei rajono įstaigų kiemeliuose buvo prisiminti Lazdijų kraštui ir visai Lietuvai nusipelnę žmonės bei įvykiai.

Rudeniškai vėsų ir vėjuotą šeštadienio rytą, prie Rudaminos piliakalnio susirinko būrelis entuziastų, kurie dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir aplinkosaugos skyriaus organizuotoje ekskursijoje „Pažink Rudaminos miestelio kultūros paveldą“. Šis renginys buvo skirtas paminėti kasmetines Europos kultūros paveldo dienas, kurių tema šiais metais – „Atraskime Šimtmečio paveldą“. Lietuvoje kultūros paveldo minėjimo ir išsaugojimo renginiai vyksta jau jubiliejinį, 25-ąjį kartą.

Šį savaitgalį į susitikimus su atvykstančiu  Šventuoju Tėvu vyks Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Planuojami du susitikimai: pirmasis šeštadienio vidurdienį Prezidentūros rūmuose, kur garbingas svečias susitiks su šalies vadove, po to  valdžios, visuomenės ir diplomatinio korpuso nariai kviečiami į Simono Daukanto aikštę kur numatyta Šventojo Tėvo kalba.  Sekmadienį Lazdijų rajono meras A. Margelis dalyvaus vizito kulminacijoje –  Šventosiose Mišiose, kurias aukos Popiežius Pranciškus. Po jų Šventasis Tėvas tradiciškai kalbės  „Viešpaties angelo“ maldą.

Pasibaigus 41-ajam Lazdijų rajono savivaldybės tarybos posėdžiui,  rajono savivaldybės meras Artūras Margelis,  tarybos nariai, savivaldybės kontrolierius, administracijos vadovai, Architektūros ir aplinkosaugos, Juridinio bei Ekonomikos skyrių vedėjai vyko į Mockavos terminalą, kuris yra vienas iš svarbiausių investicijos objektų mūsų savivaldybėje ir išskirtinis visoje Lietuvoje bei reikšmingas tranzitinis terminalas Europoje.

Rugsėjo 14 d. Lazdijų rajono savivaldybėje GIMK mokymų dalyviams buvo įteikti pažymėjimai, kurie liudija, kad buvo išklausyti 30 val. mokymai pagal bendrąją globėjų (rūpintojų) ir įtėvių programą. Pažymėjimus įteikė Lazdijų rajono savivaldybės socialinės globos centro „Židinys“ direktorius Egidijus Aleksonis.

 1 ... 3 4 5 6 7 8 9