Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Vakar Lazdijuose lankėsi Lietuvos Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla. Jis atvyko įvertinti galimybės pritarti merės Ausmos Miškinienės siūlymui Lazdijų policijos pareigūnams niekur nesikelti ir toliau veiklą vykdyti dabartiniame policijos pastate. Po Lazdijų policijos komisariato pastato apžiūros Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla ir kiti jo komandos nariai atvyko į Lazdijų rajono savivaldybę aptarti aktualių tolesnio bendradarbiavimo klausimų.

„Tai tiesiog nesusipratimas ir dviejų atsakingų institucijų nesusikalbėjimas“, – sakė rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė po to, kai praėjusios savaitės pabaigoje rajono žiniasklaida informavo apie Lazdijų ligoninės darbuotojams laiku neišmokėtus atlyginimus ir neva prastą finansinę ligoninės situaciją.

Savivaldybėje apsilankiusi programos „Kurk Lietuvai“ dalyvė Birutė Karakaitė neslėpė, kad sugrįžus po studijų Europoje, kur įgijo Europos studijų magistro laipsnį bei pasisėmė reikiamos patirties, į Lazdijus žvelgia kitomis akimis.

„Iš tiesų aš jau seniai norėjau grįžti į Tėviškę ir pasitaikius tinkamai progai nusprendžiau atvykti bei pasiūlyti savo idėjas. Manau, kad Lazdijai nepakankamai išnaudoja savo geografinės padėties privalumus – pasienio su Lenkija infrastruktūrą. Manau, kad Lazdijai yra tas rajonas, kuris turi dideles galimybes bendradarbiauti skatinant judėjimą tarp Lietuvos ir Lenkijos pasienio miestų. Nors atstumas iki Lenkijos nėra didelis iki šiol tiesioginio viešojo transporto susisiekimo su tuo kraštu nėra. Manau, kad mano rengiamas projektas padėtų išspręsti šią problemą“, – kalbėjo „Kurk Lietuvai“ programoje dirbanti B. Karakaitė.

Jeigu Tau ne mažiau kaip 14 m. ir ne daugiau kaip 29 m., esi iniciatyvus, energingas, turintis idėjų ir besidomintis savo krašto jaunimo veikla bei ateitimi, kviečiame prisijungti prie jaunimo politikos formavimo komandos – Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos (SJRT).

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13