Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Liepos 20 d. Lazdijų rajono savivaldybėje lankėsi JAV ambasados atstovai.  Juos pasitiko Lazdijų rajono  savivaldybės meras Artūras Margelis, Tarybos nariai bei savivaldybės administracijos skyrių darbuotojai.  Meras A. Margelis svečiams pristatė Lazdijų kraštą, nuveiktus darbus ir ateities perspektyvas.

Penktadienio popietę, 8-osios tarybos 40-o posėdžio metu, Lazdijų rajono savivaldybės Tarybos posėdžių salėje buvo apdovanoti Lietuvos šimtmečio Dainų šventėje „Vardan tos...“ dalyvavusių Lazdijų krašto meno kolektyvų vadovai bei organizacinė komanda. Jiems buvo nuoširdžiai padėkota už iniciatyvą ruošiant meno kolektyvus Lietuvos dainų šventei, neblėstančią energiją, lietuviškų tradicijų ugdymą bei meno sklaidą ir Lazdijų krašto vardo garsinimą.

Druskininkietis dailininkas Alfonsas Šuliauskas, prieš beveik metus laiko iškeliavęs Anapilin, buvo tvirtai suaugęs ne tik su savo vaikystės miestu Druskininkais, bet ir su Lazdijų kraštu. Čia, Lazdijų krašto muziejuje, Lazdijų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, ne kartą surengtos jo parodos, kurias pristatant aidėjo sodrus jo balsas, taiklūs pastebėjimas, juokas...

Liepos 19 d. Būdviečio seniūnijos Dzūkų kaime gautas ir pašventintas naujasis gaisrinės automobilis, kuriuo į iškvietimus vyks Aštriosios Kirsnos ugniagesių komanda. Šis automobilis – tai projekto „Jungtiniai veiksmai priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo paslaugų kokybei gerinti“ dalis, kurį pagal „Interreg V-A Lietuvos – Lenkijos programą iš Europos regioninio plėtros fondo lėšų pagal 4 prioritetinę kryptį – „Valdžios institucijų ir suinteresuotųjų subjektų institucinių gebėjimų stiprinimas ir veiksmingas viešasis administravimas”, Lazdijų rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba įgyvendino su partneriais - Varėnos rajono savivaldybės priešgaisrinės apsaugos tarnyba bei Lenkijos Respublikos Seinų ir Kruklanki  valsčiais.

Šalia vieno gražiausiai besitvarkančių Lazdijų rajono miestelių Seirijų baigta įrengti nauja didelių gabaritų ir kitų atliekų surinkimo aikštelė. Joje iš gyventojų bus nemokamai priimamos buityje susidarančios įvairios stambios ir pavojingos atliekos, kurios negali būti pilamos ar paliekamos prie atliekų konteinerių.

 1 2 3 4 5 6 7