Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

 

Vakar Lazdijų rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas ir jaunimo reikalų koordinatorė Dovilė Lynykienė susitiko su Lietuvos moksleivių sąjungos Lazdijų rajono mokinių savivaldų informavimo centro savanoriais bei Lazdijų rajono savivaldybių mokyklų savivaldų atstovais, kur buvo renkamas Lietuvos moksleivių sąjungos Lazdijų skyriaus pirmininkas.

Paskutinę rugsėjo dieną Lazdijų miesto parke vyko III bėgimas „Lazdijai 2017“ Mero taurei laimėti. Jame jėgas išbandyti panoro 34 bėgikai – 9 moterys ir 25 vyrai. Bėgimą, kurį lydėjo skambus šūkis „Mes bėgam – ar bėgi tu?“,  organizavo VšĮ „Lazdijų  turizmo informacinis centras“, VšĮ Lazdijų sporto centras ir Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

 

Sekmadienį Lazdijų krašto politiniai kaliniai ir tremtiniai, šauliai, žuvusių partizanų artimieji, Lazdijų rajono savivaldybės valdžios atstovai, Seirijų mokyklos jaunieji šauliai bei krašto gyventojai dalyvavo Šv. Mišiose Seirijų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje ir Trako miške (Seirijų sen., Lazdijų r.) esančio paminklo, skirto 1944m. 11 mėn. 25 d. žuvusiems Antanui Stepulevičiui, Boleslovui Stočkūnui, Otui Baueriui, Adolfui Mercui partizanams, kurie kovėsi su NKVD kariuomene paminklo šventinime.

 

                            

Gamintojų ir Importuotojų Asociacijos, VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacijos“ kartu su savivaldybe organizuojamas aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“, jau šeštus metus kviečia gyventojus saugoti savo aplinką. Šiuo projektu siekiama, kad elektronikos, nešiojamų baterijų, autoservisų atliekos nebūtų šalinamos su kitomis atliekomis, sumažėtų aplinkos tarša ir kt.

Gerbiami policijos darbuotojai ir pareigūnai!

 Nuoširdžiai  sveikinu Jus profesinės šventės – Angelų sargų dienos – proga.

 Dėkoju Jums už sąžiningą tarnybą atliekant pareigą Tėvynei ir žmonėms. Jūsų kilnus pašaukimas ir tvirtas atsakomybės jausmas už šalia esančius leidžia jaustis saugiai, suteikia galimybę ramiai gyventi ir dirbti gimtojo krašto labui.

Linkiu Jums tvirtybės, visuomenės supratingumo ir palaikymo šiame nelengvame, pasiaukojančiame bei atsakingame darbe.

Sveikatos, sėkmės ir ištvermės Jums ir Jūsų šeimoms!

 

                                    Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis

 

 1 2 3 4 5 6 7 8