Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Trečiadienį, likus kelioms dienoms iki Kalėdų, Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis į šventinį rytmetį sukvietė savivaldybės darbuotojus ir jų vaikučius. Meras džiaugėsi matydamas darbuotojus su savo artimaisiais, ypač linksmai nusiteikusius mažuosius, taip nuoširdžiai laukiančius šventinio stebuklo.

Lazdijų rajono meras Artūras Margelis prieš didžiąsias metų šventes tradiciškai aplankė Veisiejų socialinės globos namus.

Trečiadienį Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis aplankė Lazdijų socialinių paslaugų centro gyventojus ir pasveikino su ateinančiomis šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais. „Laiko ratas apsisuko ir gražiausios metų šventės jau visai arti“ – sakė Lazdijų rajono meras A. Margelis.

Artėjant Kalėdoms, gruodžio 19 dieną, Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Lina Margelienė lankėsi socialinės globos centre „Židinys“, kuris įsikūręs Lazdijų rajono Staidarų ir Bajoriškės kaimuose. Šįkart centro darbuotojai ir auklėtiniai svečius sutiko visi draugėn susirinkę į Staidaruose esančius bendruomeninius namus.

Gruodžio 17 d. Seinų „Lietuvių namuose“ vyko adventinis vakaras „Jau atvažiuoja šventa Kalėda“. Jame dalyvavo ir tautiečius, gyvenančius anapus sienos, artėjančių švenčių proga sveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis kartu su Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Kazlauskiene.

 1 2 3 4 5 6 7