Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Jau trečius metus iš eilės Tarptautinės žmonių su negalia dienos proga Šiaulių apskrities cerebrinio paralyžiaus asociacija (ŠCPA) kartu su aktyviais visuomenininkais organizuoja socialinę akciją „Aš ir Tu, – tai MES!!!“ 2018. Prie šios akcijos antrą kartą prisideda ir Lazdijų rajono savivaldybė.

 

2018 m. lapkričio 29 d. Panevėžyje vyko III nacionalinė mokslinė - praktinė konferencija "Vaikų sveikatos stiprinimas. Nuveikti darbai ir nauji iššūkiai", kurioje dalyvauti buvome pakviesti ir mes - Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos bei Kučiūnų pagrindinės mokyklos atstovai.

Pirmąją šių metų žiemos dieną į Lazdijų kultūros centrą rinkosi gausus būrys Lazdijų krašto ūkininkų, jų artimieji ir draugai. Čia vyko jau kasmetinė Lazdijų rajono savivaldybės organizuojama ūkininkų šventė bei gyvenamųjų vietovių ir sodybų apžiūros-konkurso nugalėtojų apdovanojimo ceremonija. Prizininkus sveikino ir pasiekimais džiaugėsi Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Lietuvos Respublikos Seimo narys Zenonas Streikus, Lazdijų Šv. Onos parapijos klebonas Nerijus Žvirblys, Lazdijų rajono savivaldybės Tarybos nariai bei kiti garbūs svečiai.

Gruodžio 1 d. Krosnoje vyko Tarptautinės neįgaliųjų dienos minėjimo renginys.   Po Šv. Mišių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje, svečiai buvo pakviesti į kultūros namus, kur laukė nuotaikinga programa. Visus susirinkusius sveikino Lazdijų rajono meras Artūras Margelis.

Penktadienį, Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio kvietimu,  Lazdijuose lankėsi Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.  Lazdijų rajono savivaldybėje vykusiame susitikime, aptartas labiausiai rūpimas klausimas dėl Lazdijų sporto centro  rekonstrukcijos. Aptarus situaciją, buvo sutarta, kad lėšos pastato rekonstrukcijai bus skirtos.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9