Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Informuojame, kad nuo 2019-01-01 universali išmoka vaikui padidinta nuo 30,02 eurų (0,79 BSI) iki 50,16 eurų (1,32 BSI), neįgaliems vaikams iki 69,92 eurų (1,84 BSI), papildoma išmoka vaikui iki 20,14 eurų (0,53 BSI).

Per Trijų karalių šventę Lazdijų rajone tradiciškai pagerbiami šio krašto saviveiklininkai. Sekmadienio vakarą Lazdijų kultūros centro iniciatyva buvo paskelbtos Trijų karalių nominacijos ir įteikti tradiciniai apdovanojimai – moliniai ąsočiai. Šiemet jie buvo skirti nusipelniusiems meno mėgėjų kolektyvų nariams bei kultūros savanoriams.

Penktadienį Veisiejų kultūros centre vyko padėkos vakaras „Ačiū, kad esame kartu“. Jame prisiminti geri bendruomenės darbai, pasidžiaugta žmonėmis, kurie papildo bendruomenės aruodą, yra pavyzdingi jos nariai, iš kurių kiekvienas semiasi jėgų, išminties ir idėjų. 

Sausio 4 d. baltoms snaigėms puošiant žemę, Lazdijų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vis dar buvo jaučiama kalėdinė nuotaika. Šią dieną vyko Lazdijų švietimo centro Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) bendruomenės šventė. Joje dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Visai neseniai Veisiejų Sigito Gedos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijose buvo atidarytos modernizuotos, naujos chemijos laboratorijos, tačiau tai ne vieninteliai pokyčiai. Šiose mokykloje bei Lazdijų mokykloje-darželyje „Vyturėlis“ bus vykdomas ir projektas „Socialinės įtraukties stiprinimas, pasitelkiant technologijas, kalbą ir tarpvalstybinį bendradarbiavimą“. Lazdijų rajono savivaldybės tarybai pritarus, projektas bus finansuojamas iš Europos sąjungos ir Lazdijų rajono savivaldybės biudžeto lėšų.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10