Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Nuo liepos 1 d. keičiasi Lazdijų rajono policijos komisariate veikiančio Migracijos departamento prie LR VRM Alytaus skyriaus nutolusios darbo vietos darbo laikas. Primename, kad nutolusioje darbo vietoje Lazdijuose galimas tik LR piliečių dokumentų keitimas arba gavimas, o su užsienio šalių gyventojais susiję klausimai sprendžiami tik Migracijos departamento prie LR VRM Alytaus skyriuje, kuris įsikūręs Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato patalpose (Jotvingių g. 8, Alytus).

Šiltiems orams lepinant Lietuvos gyventojus, vandens pramogos ir maudynės didžiuosiuose Lazdijų krašto ežeruose pritraukia vis daugiau poilsiautojų. Kasmet, maudymosi sezono metu, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos užsakymu, kas dvi savaites yra vykdoma maudyklų vandens kokybės stebėsenos programa. Tyrimai atliekami Dusios, Metelio, Ančios, Snaigyno ir Baltajo ežeruose.

Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija paskelbė mokyklų, kurioms 2019 m. bus skiriami nauji mokykliniai geltonieji autobusiukai sąrašą. Tarp dvidešimt penkių paskelbtų mokyklų ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija.

Valstybinės energetikos inspekcija prie Energetikos ministerijos gyventojams, naudojantiems suskystintas naftos dujas maisto ruošimui, primena, kad buityje naudojant suskystintų naftos dujų balionus, būtina paisyti griežtų saugos taisyklių. Netinkamas tokių balionų naudojimas gali pasibaigti ne tik gyventojų turto sunaikinimu, bet ir skaudžiomis netektimis.

Išsamesnę informaciją apie laisvą darbo vietą ir jai keliamus reikalavimus Jums suteiks užimtumo tarnybos specialistas arba rasite užimtumo tarnybos interneto svetainėje adresu www.uzt.lt.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9