Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Jau antrus metus iš eilės,  prieš pat šv.  Kalėdas, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos  darbuotojai kviečiami   prisiminti nepelnytai užmirštą tradiciją, kuri perduota iš  tėvų, senelių bei prosenelių.  Prieš pat Kūčias visiems kartu papuošti vieną iš svarbiausių Kalėdų simbolių – žaliaskarę. Ypatinguosius žaisliukus eglutei savo rankomis pagamino ir padėjo papuošti Šventežerio mokyklos mokiniai kartu su technologijų mokytoja, tautodailininke Lina Žaliauskiene.

Didžiųjų metų švenčių išvakarėse Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis kartu su Lazdijų Šv. Onos parapijos klebonu Nerijum Žvirbliu, Šlavantų parapijos klebonu Tadeus Vallian  ir Lazdijų ligoninės vyr. gydytoju Vitu Šimkoniu aplankė Lazdijų ligoninės ligonius, kuriems šventes tenka sutikti palatose. Vaikų, Chirurginiame ir Slaugos skyriuose meras A. Margelis darbuotojus pasveikino su šventėmis, o ligoniams palinkėjo sustiprėti ir greičiau grįžti į namus bei įteikė dovanėles nuo savivaldybės. Kartu ligoninės pacientus lankę kunigai atnešė Kalėdaičių ir palaimino sergančiuosius.

Ketvirtadienį, artėjant didžiausioms metų šventėms, Lazdijų rajono meras Artūras Margelis svečiavosi pas  Kapčiamiesčio socialinės globos namų gyventojus.

Gruodžio 21 d. Lazdijų rajono Krikštonių Kristaus Karaliaus bažnyčioje šurmuliavo vaikai ir jaunimas. Čia vyko tradicinis jubiliejinis Kalėdinių giesmių festivalis, kuriame dalyvavo 200 jaunųjų dainininkų. Jau šešioliktą kartą besibaigiant gruodžio mėnesiui ir artėjant didžiosioms metų šventėms Lazdijų rajono savivaldybės mokyklų chorai susirinko giesmėmis – džiugia ir prasminga tarnyste – papuošti šį liturginį laikotarpį.

Gruodžio 20 dieną Lazdijų rajono viešosios bibliotekos salėje asociacija „Onkologinė savigalba Lazdijuose“ pakvietė į šventinę popietę pasidžiaugti nuveiktais darbais. Visus susirinkusius atvyko pasveikinti Lazdijų rajono meras Artūras Margelis.

 1 2 3 4 5 6 7