Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

 Lazdijų ir Vilkaviškio rajonai, Kalvarijos savivaldybė, Punsko, Rutkos-Tartako, Gibų, Seinų, Šipliškės, Vižainio valsčiai bei Seinų miestas yra pasirašę Pasienio savivaldybių deklaraciją, kuri  skirta suvienyti partnerius bendroms iniciatyvoms. Vienas iš šios deklaracijos tikslų – sukurti Lietuvos–Lenkijos pasienio turizmo funkcinę zoną.

Informuojame, kad naujausių tyrimų duomenimis, kurie buvo atlikti birželio 30 d., Dusios, Metelio, Ančios, Snaigyno, Baltajo ir Seirijo ežerų vandens kokybė atitinka Lietuvos higienos normoje HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ nurodytus kriterijus. Tyrimai Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje dėl šių ežerų vandens kokybės maudymosi sezono metu yra atliekami du kartus per mėnesį. Apie juos visuomenę informuojame socialiniuose tinkluose, savivaldybės interneto svetainėje ir rajono spaudoje.

 

Lazdijų rajono savivaldybė rengia Lazdijų rajono savivaldybės strateginį plėtros planą iki 2027 m., kuris yra skirtas užtikrinti ilgalaikę savivaldybės plėtrą ir pažangą. Planas yra rengiamas keliais etapais, apimančiais situacijos analizę, gyventojų nuomonių tyrimus, viešąsias diskusijas ir pačio plano projekto parengimą. Mums labai svarbi  Jūsų nuomonė, todėl prašome užpildyti nedidelę anketą: https://www.apklausk.lt/s/5ef9aa1689bb5

 

Lazdijai kartu su visa Lietuva šiandien iškilmingai paminėjo Valstybės dieną – Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventę, kartu vieningu choru su viso pasaulio lietuviais 21 valandą giedojo Tautišką giesmę  – Lietuvos valstybės himną.  Pagrindinis renginys  jau daugelį metų iš eilės  Lazdijų rajone yra organizuojamas ant Rudaminos piliakalnio.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 14