Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Gruodžio 29 dieną atnaujintuose Mikniškių kaimo bendruomenės namuose vyko tarpušvenčio vakaras.  Pasveikinti šios bendruomenės narių praėjusių šv. Kalėdų ir artėjančių Naujųjų metų proga atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Jis džiaugėsi matydamas taip gausiai susirinkusius Mikniškių kaimo bendruomenė narius ir svečius, linkėjo visiems sveikatos, stiprybės ir gražios bendrystės.

Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio iniciatyva jau ne vienerius metus puoselėjama tradicija rajono savivaldybės darbuotojams palydėti metus apsilankant kultūriniame renginyje. Gruodžio 28 d. neseniai po modernios renovacijos duris atvėrusiame Lazdijų kultūros centre buvo surengti net du žinomos Lietuvos muzikos grupės „Vairas“ ir atlikėjos Ingos Valinskienės koncertai.

Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis gavo Visuomeninės tarybos prie Lietuvos Respublikos Seimo laisvės kovų komisijos raštą, kuriame informuojama apie šios komisijos posėdyje pririmta sprendimą kreiptis į visų rajonų savivaldybių merus su prašymu iki Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo išsiaiškinti visus okupacijos metais pastatytus sovietinės ideologijos paminklus ir juos pašalinti iš viešųjų erdvių.

 

Gruodžio vidury Lazdijų rajono savivaldybėje lankėsi Japonijos ambasadorius Lietuvoje Jo Ekscelencija Toyoei Shigeeda. Po vizito rajono savivaldybės meras Artūras Margelis sulaukė Japonijos ambasadoriaus Jo Ekscelencijos Toyoei Shigeeda padėkos rašto, kuriame jis dėkoja už galimybę apsilankyti Lazdijų rajone bei už šiltą priėmimą. Jo Ekscelencija Toyoei Shigeeda šiame rašte išreiškė savo pasiryžimą toliau plėtoti draugiškus ryšius ir stiprinti visapusišką bendradarbiavimą tarp Japonijos ir nuostabaus Lazdijų krašto. Japonijos ambasadorius šiame rašte taip pat išsakė savo ketinimą dar kartą apsilankyti Lazdijuose beipakvietė rajono savivaldybės merą Artūrą Margelį apsilankyti Japonijos ambasadoriaus rezidencijoje Vilniuje.

Narkotikų, tabako ir  alkoholio kontrolės departamentas  informuoja, jog nuo  2018 m. sausio 1 d. įsigalios Lietuvos Respublikos Seimo priimti Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimai, kuriais siekiama mažinti alkoholinių gėrimų prieinamumą ir vartojimą.

 1 2 3 4 5 6 7