Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

 

Šiandien į darbą Alytaus mobiliajame punkte vėl išvyko mūsų rajono mobilioji komanda –  dvi Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės ir viena Lazdijų ligoninės slaugytoja. Iš viso mūsų rajone yra sudarytos 3 tokios komandos. Jos dirba pamainomis su kolegomis iš Alytaus, Druskininkų bei Varėnos. Dirba pagal iš anksto sudarytą grafiką, ne ilgiau kaip 4 valandas. Mūsų rajono komandai į darbą Alytaus mobiliajame punkte tenka vykti kas antrą dieną. Iš viso per pamainą, pagal išankstinę registraciją, vidutiniškai tenka aptarnauti po 21 žmogų. Šį rytą savivaldybės merė Ausma Miškinienė , sutikusi išvykstančias koleges, nuoširdžiai padėkojo už jų geranoriškumą ir nesavanaudiškumą, trumpai aptarė mobiliojo punkto darbo eigą, teiravosi, ar pakanka apsaugos priemonių. Kol kas viskas gerai, teigė optimizmu besidalijančios specialistės. Nuoširdžiai Joms ir Jų kolegėms dar kartą dėkojame, ne tik savivaldybės administracijos, bet visų rajono gyventojų vardu.

Primename, kad Alytaus mobiliajame punkte, esančiame Pramonės g. 1B, savarankiškai atvykę galite pasitikrinti, ar nesergate koranovirusu (COVID-19). Atvykti galima tik iš anksto užsiregistravus trumpuoju telefono numeriu 1808.

Vakar vyko Vidaus reikalų ministerijos surengtas nuotolinis pasitarimas su šalies merais, kurie domėjosi žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo bei žemės ūkio technikos techninės apžiūros klausimais.

 

 

 Vidaus reikalų ministerija šiandien po pietų organizavo video konferenciją svarbiausiems regionų klausimams, susijusiems su situacija dėl koronaviruso COVID-19, aptarti. Konferencijoje dalyvavo ir į aktualius savivaldybėms klausimus atsakė Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, Žemės ūkio ministras Andrius Palionis, Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga bei Vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė. Buvo aptarta pirmoji nuotolinio mokymo diena, neformaliojo švietimo užsiėmimų finansavimas iš ES fondų, pristatytos ir pasėlių bei žemės ūkio naudmenų deklaravimo aktualijos ir kiti aktualūs klausimai. Detaliau apie priimtus sprendimus informuosime atskirame pranešime. Sekite naujienas. 

Kovo 24 d. ir 30 d. žemės ūkio ministro įsakymais buvo pakeistas paramos paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemones priėmimo 2020 metais grafikas. Kviečiame susipažinti.

 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 17