Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

„Rajone sparčiai didėja senyvo amžiaus žmonių skaičius, vis mažiau šalia yra vaikų ar kitų artimųjų, kurie galėtų jais rūpintis. Todėl yra labai svarbu ieškoti kuo daugiau galimybių, užtikrinančių kokybišką socialinės globos ir slaugos paslaugų teikimą namuose. Kuo ilgiau žmogus gali gyventi savo namuose, tuo geriau ir jam, ir valstybei. Nes tik būdamas savo namuose, savo aplinkoje kiekvienas žmogus, o ypač senas, jaučiasi daug geriau, nenutrūksta bendravimo ryšiai su vaikais, su anūkais. Į ligoninę reikia važiuoti tik tada, kai tai yra būtina.“ – taip beveik prieš metus kalbėjo rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, sužinojęs, jog mūsų rajono savivaldybė yra viena pirmųjų respublikoje, kuriai skirtos Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos projektui „Integrali pagalba į namus Lazdijų rajono savivaldybėje“ įgyvendinti. Praėjo keletas mėnesių – ir jau galime džiaugtis rezultatu – mūsų savivaldybėje nuo 2017 m. vasario 1 d. pradėtomis teikti integralios pagalbos namuose paslaugomis.

Vasara tai metas, kai ne tik atostogaujama, bet ir apžvelgiami, įvertinami nuveikti darbai. Lazdijų rajono savivaldybės aktų salėje birželio 7-osios rytą į tradiciniais tapusius „Mero pusryčius" rinkosi respublikinius ir tarptautinius sportinius laimėjimus iškovoję rajono moksleiviai. Šįkart už nuopelnus sportinėje veikloje padėkos dovanas iš rajono mero A. Margelio rankų gavo 53 mokiniai ir 8 juos ruošę mokytojai.

Tradicinės tarptautinės šventės PASIENIO FIESTA 2017 finalinės dienos pavakarę lazdijiečiai ir miesto svečiai stebėjo įspūdingą reginį: iš Lazdijų miesto parko, kur vyko pagrindiniai šventiniai renginiai, į orą pakilo Lietuvos šimtmečiui paminėti skirtas oro balionas. Pasigėrėti Lazdijų miestu iš aukštybių šiuo balionu kilo ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Birželio 3 d. Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštėje meras Artūras Margelis trečiuoju raktu atrakino trečiąją Lazdijų miesto 420-ojo jubiliejaus ir PASIENIO FIESTOS 2017 dieną.  Stebint į šventinę eiseną susirinkusiems lazdijiečiams ir miesto svečiams iš aplinkinių savivaldybių bei kaimyninių užsienio šalių, meras atvėrė simbolinę miesto skrynią,  iš kurios išplasnojo pulkas balandžių. „Tegul šie taikos ir gėrio paukščiau į keturias pasaulio puses ant sparnų neša žinią, jog Lazdijai – nedidelis Lietuvos pasienio miestas – gausiam būry miestelėnų ir svečių švenčia garbingą 420 metų jubiliejų ir linki visiems tik džiugių dienų, taikos ir draugystės“, - sakė Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis.

Jau devintąjį  kartą tradiciškai tarptautinės šventės „Pasienio fiesta“ metu vyksta gabiems ir talentingiems Lazdijų rajono ugdymo įstaigų auklėtiniams skatinti skirto konkurso „Užaukite didesni už mus“ nugalėtojų apdovanojimai. Šio konkurso iniciatorius Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius.  Birželio 3-ąją po Šv. Mišių Lazdijų Šv. Onos bažnyčioje komisijos  išrinktus tris gabiausius ir talentingiausius rajono moksleivius sveikino  ir apdovanojo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Gudžiauskas.

 1 2 3 4 5 6 7