Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija ruošiasi jubiliejui – pirmųjų demokratinių rinkimų Lietuvoje 100-osioms metinėms.

Vienybės akcija, prasidėjusi Lazdijuose švenčiant Vasario 16-ąją, tęsiasi. Šiandien ryte drobės ritinys, kuriame jau įspausti trispalviai lazdijiečių delnų antspaudai, iškeliavo į Būdviečio seniūniją.

Kviečiame dalyvauti savivaldybių institucijas ir įstaigas, nevyriausybines organizacijas, mokslo ir studijų institucijas, verslo subjektus, bendruomenes. Konkursą laimėjusio (-ios) projekto ir iniciatyvos rengėjams bus paskirta premija iki 2000 EUR, o kitiems konkurso dalyviams gali būti skiriamos paskatinamosios premijos. Šis konkursas nėra būsimo projekto ar bendruomenės iniciatyvos finansavimui gauti, tai gerosios praktikos projektų ir bendruomenių iniciatyvų įvertinimo konkursas.

Šiandien Lazdijų švietimo centre programos „Kurk Lietuvai“ dalyvės Birutė Karakaitė ir Greta Kundrotaitė susirinkusiems į susitikimą pasakojo apie savanorystę, jos tikslus ir savanoriavimo ypatybes. „Kurk Lietuvai“ dalyvės pristatė Savanorystės laboratorijos projektą bei viešųjų konsultacijų vykdymo principus ir naudą, pasidalino savo įžvalgomis, kuo svarbios viešosios konsultacijos ir su kokiais iššūkiais susiduriama jas rengiant.

Siekiant sudaryti palankesnes sąlygas žemės ūkio subjektams, užsiimantiems pirmine žemės ūkio produktų gamyba, pasiskolinti lėšų žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti, UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas“ įgyvendina finansinę priemonę – „Paskolų žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti teikimas“. Visoms paskoloms, suteiktoms pagal šią priemonę, nuo šiol taikoma 80 proc. kredito įstaigai sumokėtų palūkanų kompensacija.

 1 2 3 4 5 6 7 ... 13