Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Rugsėjo 16 d. Krosnoje, Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje vyko jau tradicinis Šv. Mato atlaidas bei rudens šventė „Po Šv. Mataušo ir žemė ataušo". Į iškilmingą atlaidą ir nuotaikingą šventę susirinko gausus būrys krosniečių, aplinkinių kaimų ir miestelių gyventojų. Renginiuose dalyvavo ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Savaitgalį į  Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokyklos stadioną buvo kviečiami visi miestelio gyventojai ir bendruomenės nariai. Šventė buvo skirta bendruomenės veiklos 15 metų sukakčiai paminėti. Vieną iš gausiausių rajono bendruomenių pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Šeštadienį Kapčiamiestyje vyko miškininkų ir mokyklos folklorinio ansamblio „Atgaiva“ veiklos 30-mečio šventė.  Ilgametes tradicijas puoselėjantį ansamblį pasveikinti atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.   

Švietimo ir mokslo ministerijai patvirtinus Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo (toliau – Aprašas) pakeitimus, ankstinamas visų brandos egzaminų  pasirinkimo laikas, ilginamas brandos darbo atlikimo laikas abiturientams, sudaroma galimybė brandos darbą rinktis III gimnazijos klasės mokiniams.

Antradienį  Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis ir administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas susitiko su svečiais Zenonu Gramacku ir Jan Moder, kuris atvyko iš Vielen (Wielen, Lenkija) savivaldybės. Susitikimo metu buvo aptartos Lazdijų rajono savivaldybės ir Vielen savivaldybės bendradarbiavimo galimybės švietimo, kultūros ir sporto srityse.

 1 2 3 4 5 6 7