Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Jau nuo ketvirtadienio, gruodžio  5 dienos, Nepriklausomybės aikštė taps Kalėdų miesteliu – mugių, vaišių ir nuoširdaus bendravimo, sėkmingos prekybos vieta.

Kviečiame palaikyti mūsų bendruomenes, jaunimą, vidutinio bei smulkaus verslo atstovus ir miesto aikštėje šurmuliuojančių mugių metu nepraleisti progos įsigyti praktiškas dovanas savo draugams, artimiesiems ir kolegoms. 

Gruodžio 5 dieną nuo 11 iki 14 val. (jei oras leis – ir ilgiau)  nameliuose su nykštukais ir kitais personažais  bus prekiaujama: arbatžolėmis, kūčiukais, saldžiaisias grybukais, Kalėdiniais vainikais, šventinėmis kompozicijomis, rankų darbo kalėdiniais žaisliukais ir papuošalais ir kitais skanumynais bei gražumynais.

 

Gruodžio 5 d. 11 val. - 19 val. – važinėsis ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai  pagal iš anksto su ugdymo įstaigomis suderintą grafiką.

Gruodžio 6 d. 10 val. - 13 val.  laikas taip pat skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų  vaikams,  pagal suderintą grafiką.

Gruodžio 6 d. 13 val. - 18 val. kviečiami pradinių klasių moksleiviai ir visi rajono ikimokyklinukai, kurie darželių nelanko. Iki traukinuko juos atvežti ar  palydėti turėtų tėveliai.  

Traukinukas mažųjų keleivių lauks Nepriklausomybės aikštėje.

Lazdijų rajono savivaldybė organizuoja  akciją „Gyvenkime saugiai“. Jos tikslas – įgyvendinti saugesnių namų idėją ir realiai įvertinti gaisro  rizikos tikimybę gyvenamuosiuose namuose.

Akcijos metu Priešgaisrinės apsaugos gelbėjimo departamento prie VRM Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai  lanko ir informuoja gyventojus ne tik darbo valandomis, bet ir po darbo. Iki lapkričio mėnesio pareigūnai jau aplankė 1710 būstus.

Praėjusį savaitgalį Lazdijų M. Gustaičio  gimnazijos aisštoko komanda, tarptautinės aisštoko federacijos kvietimu, dalyvavo Europos aisštoko taurės varžybose. Stipriausių Europos komandų turnyras vyko Italijoje, Merano mieste, didžiulėje ledo arenoje. Lazdijų gimnazijos mokiniai šiame turnyre atstovavo Lietuvą ir  Lazdijų gimnaziją.  Nors gimnazijos mokiniai dar labai jauni , bet parodė charakterį ir  gražų žaidimą, nugalėdami 3 Baltarusijos komandas. Jie  iškovojo 2 lygiąsias prieš Suomijos ir Prancūzijos komandas, prieš Vokietijos, Austrijos ir Italijos klubus –pralaimėjo. Iš 26 dalyvavusių komandų užimta 20 vieta. Komandą sudarė Gustas Valaika, Titas Karakas, Titas Malinauskas, Egidijus Kazlauskas ir jau baigęs gimnaziją Justinas Buzas. Jaunieji aisštoko  mėgėjai gavo puikią pamoką prieš pasaulio čempionatą, kuris vyks kovo mėnesį Vokietijoje. Komanda ir treneris nuoširdžiai dėkoja savivaldybei , padėjusiai nuvykti į turnyrą.

                                                                                                                           Komandos vadovas   Žilvinas Eidukaitis

Šūkiu „Atrask Kalėdas Lazdijuose“ kviečiame visus Lazdijų rajono gyventojus ir svečius gražiausiomis metų šventėmis mėgautis mūsų krašte. Šiais metais šventinis laikotarpis Lazdijuose bus tikrai ypatingas ir visus įtraukiantis.   

Kalėdinio laikotarpio pradžią paskelbs gruodžio 5 d. Lazdijus aplankysiantis puošnus Kalėdų traukinukas. Jis pūškuos Lazdijų miesto gatvėmis ir bus merės Ausmos Miškinienės dovana rajono mažiesiems. Merės prašymu, šiais metais Kalėdų senelis patiems mažiausiems rajono gyventojams  atneš ne saldainius, o lavinamuosius žaidimus į darželių grupes.

 1 2 3 4 5