Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijų ligoninėje darbą pradėjo lenkų medikai. Išsinuomoję uždaryto Akušerijos skyriaus patalpas, lenkų okulistai čia operavo pirmuosius devynis savo šalies pacientus, kuriems buvo atliktos kataraktos operacijos. Kartu su akių chirurgu iš Balstogės dirbo ir iš Kauno atvykusi lietuvė gydytoja. Pirmosios operacijos pavyko sklandžiai. Daugelis pacientų, atvykusių iš pasienyje esančių Seinų ir Punsko miestų, tą pačią dieną išvažiavo namo. Pasiliekantiems ligoninėje yra įrengtos dvi palatos.

 

Šeštadienį lazdijiečiai bei miesto svečiai iškilmingai minėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šventiniai renginiai Lazdijuose prasidėjo Kovo 11-ajai skirtu bėgimu „Vardan Lietuvos“, kuris vyko miesto gatvėmis. Į šį simbolinį bėgimą, skirtą pasidžiaugti mūsų Valstybės laisve, susirinko gausus būrys  įvairaus amžiaus sporto entuziastų. Visiems dalyviams, pasiekusiems finišą, Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis įteikė simbolinius atminimo medalius.

Kovo 10 d. Veisiejuose, Santarvės aikštėje, buvo paminėtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 27-osios metinės. Į Veisiejų seniūnijos ir kultūros namų organizuotą renginį susirinko gausus būrys ne tik veisiejiečių, bet ir miestelio svečių, atvykusių į tradicinį bėgimą „Laisvės taku“, skirtą Kovo 11-ajai paminėti.

Šį ketvirtadienį Lazdijų rajono savivaldybės merą Artūrą Margelį aplankė Lazdijų meno mokyklos  choreografijos skyriaus kolektyvo ,,Danzare“ ir pop grupės „Či-ki-ta“ atstovai, kurie, lydimi direktorės Renatos Mockevičienės, vadovių Dianos Tulabienės ir Miglės Kazakevičiūtės, atvyko merui padėkoti už suteiktą galimybę kovo 4–5 dienomis dalyvauti tarptautiniame festivalyje „Keliaujantis festivalis Ryga - 2017“.

Lazdijų rajono savivaldybė  su Lietuvos Caritu, vykdančiu programą „Pagalba prostitucijos ir prekybos žmonėmis aukoms",  kovo 3 d.  organizavo seminarą „Nepirk vogtos prekės - stabdyk prekybą žmonėmis savo mieste“. Lazdijų rajono viešosios bibliotekos salėje vykusiame seminare dalyvavo švietimo ir ugdymo įstaigų atstovai, socialiniai darbuotojai, psichologai, Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai,  Lazdijų r. PK policijos pareigūnai, darbo biržos, nevyriausybinių bei kitų organizacijų atstovai.

 1 2 3 4