Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Kučiūnų mokyklos direktorei Alvyrai Bakšienei šiandien už ilgametį ir nuoširdų darbą švietimo sistemoje bei geranorišką bendradarbiavimą padėkojo savivaldybės merė Ausma Miškinienė ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Dalius Mockevičius.

Lietuvoje sušvelninus dėl COVID-19 viruso pandemijos įvesto karantino sąlygas, UAB „Lazdijų autobusų parkas“ atnaujina autobusų eismą vietiniais (priemiestiniais) maršrutais.

Nuo šiandien atnaujinama vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutai. Paskelbti tvarkaraščiai galios iki rugpjūčio 31 dienos.

 


Rajono gyventojai nustatytas susirgimo dėl koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejis. Jis patvirtintas moteriai, kuri kartu su šeima grįžo keltu iš Kylio į Klaipėdos jūrų uostą – ten jai ir buvo paimtas ėminys, kurio rezultatas – teigiamas.  Moteris šiuo metu jaučiasi  gerai. Visa kartu su ją grįžusi šeima yra saviizoliacijoje savo nuosavoje sodyboje Kapčiamiesčio seniūnijoje. Daugiau sergančiųjų koronavirusine infekcija rajone per pastarąją parą nenustatyta. Lietuvoje – optimistinė COVID-19 statistika. Nors per ilgąjį savaitgalį buvo suteikta galimybė dėl COVI-19 pasitikrinti 7 tūkst. atsitiktinai parinktų gyventojų dešimtyje didžiųjų šalies miestų, naujai nustatytų susirgimų praėjusią parą – tik 4. Iš viso Lietuvoje serga 727 asmenys. Pasveikusiųjų skaičius – 635. Mirčių dėl koronavirusinės infekcijos praėjusią parą Lietuvoje nubuvo užfiksuota.

 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16