Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lazdijai pateiktų paraiškų skaičiumi nenusileidžia patys sau ir tampa pavyzdžiu kitoms savivaldybėms. Šiuo metu Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo programos finansavimo siekia 12 projektų, iš kurių 6 – parengti Lazdijų rajone. Dviejų praėjusią savaitę pateiktų projektų rezultatas – kokybiškai įrengtos erdvės šeimoms bei socialinių ir sveikatos paslaugų stiprinimas. Praėjusiais metais buvo pateikta lygiai tiek pat projektų paraiškų, o finansavimas skirtas net 5 projektams, iš kurių trys jau pradėti įgyvendinti.

 

Jau esame pasidalinę gera žinia, jog mūsų savivaldybės melioracijos statinių remontui ir priežiūrai  papildomai skirta 281 tūkstantis eurų. Todėl  rajono savivaldybės tarybos Kaimo reikalų komitetas, vadovaujamas Beniaus Rūtelionio,  surengė išvažiuojamąjį posėdį, kurio metu buvo apžiūrėti ir vertinami  melioracijos objektai – grioviai, pralaidos ir kiti,  dėl kurių būklės į  savivaldybės vadovus ne kartą kreipėsi rajono  gyventojai.

Alytaus kolegija 2020/2021 mokslo metais kviečia į darbo rinkai reikalingas ir perspektyvias studijas vienintelėje Alytaus apskrityje aukštojoje mokykloje. Būsimieji studentai jau dabar gali kreiptis į Studijų centrą adresu Seirijų g. 2 Alytuje. Čia jų laukia darbuotojai, kurie patars stojimo į kolegiją klausimais. Rinktis tikrai yra iš ko: kolegija siūlo 10 tarptautinių ekspertų įvertintų studijų programų su įvairiomis specializacijomis.

 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15