Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Bandant prisitaikyti prie pasikeitusios kasdienybės, tėvams kyla daugiau įtampos, nerimo ir klausimų nei įprastai. „Tėvų linijoje“ Paramos vaikams centro psichologai teiks nemokamas ir anonimines konsultacijas telefonu kaip įprasta – darbo dienomis 11–13 val. ir 17–21 val.

AB Lietuvos paštas, kaip ir kitos Vyriausybės paskelbto karantino laikotarpyje dirbančios strategiškai svarbios institucijos ir įmonės, tęsia savo veiklą. Bendrovė, be įstatymo numatytos teikti universaliosios pašto paslaugos, gyventojams toliau pristatys tokias kritiškai svarbias paslaugas, kaip pensijos, išmokos, tęs siuntų pristatymo paslaugą įsigijusiems būtinas prekes elektroninėse parduotuvėse. Tačiau, siekdama riboti kontaktą tarp savo darbuotojų ir gyventojų, nuo kovo 16 d. – 30 d. taikys tam tikrus veiklos apribojimus.

Lietuvoje įvedus karantiną nukentės šalies verslas bei ekonomika. Dėl to neeiliniame Vyriausybės posėdyje buvo aptartas ekonomikos skatinimo ir pagalbos verslui priemonių planas.

Praėjo pirmoji karantino diena. Griežtai laikydamiesi nustatytų draudimų ir rekomendacijų, šią dieną stengėmės, kad kilusius iššūkius įveiktume kuo geriau.

 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19