Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Nuo šiandien pradedamas 2020 metų žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų įprastinis deklaravimas. Norint deklaruoti minėtus plotus būtina iš anksto suderinti atvykimo laikąpas Lazdijų rajono savivaldybės Kaimo ir žemės ūkio plėtros skyriaus specialistus. Atkreipiame dėmesį, kad atvykusieji deklaruoti asmenys turi dėvėti asmens apsaugos priemones, pirštines ir veido kaukę. Nors deklaravimas ir prasidėjo, raginame neskubėti, laiko dar daug – deklaruoti pasėlius bus galima iki birželio 22 dienos. Ypatingai drausmingai prašome elgtis Kapčiamiesčio seniūnijos gyventojus.Visu deklaravimo laikotarpiu asmenys, patvirtinę tapatybę per Elektroninių valdžios vartų portalą (pasinaudodami elektronine bankininkyste arba elektroniniu parašu) ir prisijungę prie Paraiškų priėmimo informacinės sistemos (PPIS), gali savarankiškai užpildyti ir patvirtinti paraišką. Kviečiame naudotis šiuo būdu. Kilus klausimų – skambinkite.

Kučiūnų mokyklos direktorei Alvyrai Bakšienei šiandien už ilgametį ir nuoširdų darbą švietimo sistemoje bei geranorišką bendradarbiavimą padėkojo savivaldybės merė Ausma Miškinienė ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Dalius Mockevičius.

Lietuvoje sušvelninus dėl COVID-19 viruso pandemijos įvesto karantino sąlygas, UAB „Lazdijų autobusų parkas“ atnaujina autobusų eismą vietiniais (priemiestiniais) maršrutais.

Nuo šiandien atnaujinama vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutai. Paskelbti tvarkaraščiai galios iki rugpjūčio 31 dienos.

 


Rajono gyventojai nustatytas susirgimo dėl koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejis. Jis patvirtintas moteriai, kuri kartu su šeima grįžo keltu iš Kylio į Klaipėdos jūrų uostą – ten jai ir buvo paimtas ėminys, kurio rezultatas – teigiamas.  Moteris šiuo metu jaučiasi  gerai. Visa kartu su ją grįžusi šeima yra saviizoliacijoje savo nuosavoje sodyboje Kapčiamiesčio seniūnijoje. Daugiau sergančiųjų koronavirusine infekcija rajone per pastarąją parą nenustatyta. Lietuvoje – optimistinė COVID-19 statistika. Nors per ilgąjį savaitgalį buvo suteikta galimybė dėl COVI-19 pasitikrinti 7 tūkst. atsitiktinai parinktų gyventojų dešimtyje didžiųjų šalies miestų, naujai nustatytų susirgimų praėjusią parą – tik 4. Iš viso Lietuvoje serga 727 asmenys. Pasveikusiųjų skaičius – 635. Mirčių dėl koronavirusinės infekcijos praėjusią parą Lietuvoje nubuvo užfiksuota.

 1 ... 10 11 12 13 14 15 16