Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Savivaldybės vadovės ir vietinio ūkio skyriaus vedėja susitikę su šiuo metu šiukšlių išvežimo paslaugą Lazdijų rajone teikiančios įmonės UAB „Ecoservice projektai“ atstovėmis aptarė aktualius klausimus šiukšlių išvežimo, apmokėjimo ir paslaugos kokybės gerinimo bei plėtros kontekste. Šiais metais rugpjūčio mėnesį baigiasi sutartis su atliekų vežėju UAB „Ecoservice projektai“ todėl bus skelbiamas naujas viešas konkursas komunalinių ir maisto atliekų vežėjo parinkimui.

Šiandien VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“ direktorius Mantas Sabaliauskas kartu su policijos komisariato pareigūnais vykdė patikrinimus Veisiejų ir Kapčiamiesčio seniūnijose įsikūrusiose kaimo turizmo sodybose. Buvo tikrinama ar subjektai, kurie karantino metu teikia apgyvendinimo paslaugas laikosi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir Lazdijų rajono savivaldybės rekomendacijų. Primename, kad praėjusią savaitę posėdžiavusi Lazdijų rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisija priėmė sprendimą apgyvendinimo paslaugų Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje neuždrausti, tačiau teikti jas rekomendavo griežtai laikantis Sveikatos apsaugos misterijos ir Lazdijų rajono savivaldybės rekomendacijų. Šiandien patikrintos 5 kaimo turizmo sodybos. Nė vienoje iš jų pažeidimų nenustatyta, sodybų savininkai yra susipažinę su minėtomis rekomendacijomis ir jų laikosi – nuolat dezinfekuoja ir vėdina patalpas, laikosi saugaus atstumo, stengiasi turėti minimalų kontaktą su klientais, dėvi apsaugos priemones, priima ne daugiau kaip po du asmenis, išskyrus tos pačios šeimos narius. Šiuo metu nė vienoje iš patikrintų kaimo turizmo sodybų apgyvendintų asmenų nėra, keletas šeimų sodybose ilsėjosi praėjusį savaitgalį, į vieną iš aplankytų sodybų šeima turėtų atvykti rytoj, kitose sodybose keletas šeimų ilsėsis ateinantį savaitgalį. Tokie patikrinimai karantino metu bus vykdomi ir kitose kaimo turizmo sodybose.

Lazdijų rajono savivaldybėje darbas vyksta intensyviai – be daugybės kasdienių darbų galima pasidžiaugti ir tuo, kad jau visiškai suformuota savivaldybės administracijos skyrių vadovų komanda. Nebeliko vadovų, šias pareigas einančių laikinai. Po administracinės struktūros pertvarkos savivaldybėje skyrių sumažėjo nuo 15 iki 12, o vadovauti naujiesiems skyriams vadovai buvo skiriami po konkurso – atrankos vykusios Valstybės tarnybos departamente arba į šias pareigas paskirti šaunūs, jau savivaldybėje dirbantys, kolegos po kasmetinio arba neeilinio darbo rezultatų vertinimo.

Veisiejiečiai ir miesto svečiai jau vienuolika sezonų grožėjosi grojančiu fontanu Ančios ežere. Šis fontanas buvo pirmasis Lietuvoje, kuris ne tik tryško vandeniu, bet tamsiuoju paros metu, grojant muzikai, švietė įvairiomis spalvomis. 2008-aisiais metais pasigrožėti šiuo nematytu reginiu žmonės plūdo ne tik iš visos Lietuvos, bet ir užsienio. Ilgainiui visi priprato prie fontano, nors fontanas džiugino, bet žiūrovų sumažėjo, o vietiniai gyventojai priprato prie šio malonaus, bet tikrai nestebuklingo atributo. Tiesa, kai prieš aštuonetą metų dėl netinkamos priežiūros fontanas nugrimzdo į Ančios ežero dugną, juo vėl susidomėjo, šįkart – netgi šalies žiniasklaida. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad fontano priežiūra, kiekvieną pavasarį jo įkėlimas į ežerą, o rudenį iškėlimas reikalauja ne tik daug lėšų, bet ir atsakingo bei kruopštaus įvairių tarnybų pasirengimo.

Jau turite bakalauro diplomą ir norite tobulėti, įgyti naujų žinių bei turėti magistro diplomą? Ne paslaptis, kad darbą ir studijas suderinti yra sudėtinga – kelionės į Vilnių ar Kauną ne tik šiek tiek išvargina, bet ir atima daug laiko. Taupykite jį, rinkdamiesi magistrantūros studijas Alytuje!

 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16