Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Jau rytoj Lazdijų rajone prasidės profilaktinė daugiabučių namų laiptinių dezinfekcija. Keičiantis epidemiologinei situacijai šalyje, daugiabučių namų laiptines nutarta dezinfekuoti nedelsiant. Dezinfekcija bus vykdoma kovo 21 ir 22 dienomis. Gyventojų prašoma laikytis rimties ir supratimo.

Parkuose ir kitose viešose erdvėse žmonės turi vaikščioti ne didesnėmis nei penkių žmonių grupelėmis, o vaikų žaidimų aikštelėse tuo pat metu gali žaisti tik vienos šeimos vaikai. Šie ribojimai priimti siekiant valdyti grėsmes dėl naujojo koronaviruso plitimo.

Baigėsi ketvirtoji karantino diena. Gera žinia, kad susirgimų dėl koronaviruso Lazdijuose kol kas nėra. Jau esame informavę, kad šiuo metu saviizoliacijai savivaldybės įrengtuose būstuose yra apgyvendinti 3 rajono gyventojai. Šiandien, jau vėlai vakare, iš Vilniaus oro uosto bus parvežtas dar vienas gyventojas, kuris, nors ir neturi ligos požymių - turi saviizoliuotis, o namuose tokios galimybės neturi.

Dar vakar prie Lazdijų pasienio kontrolės punkto buvusios kelių kilometrų eilės naktį nebeliko. Automobilių patikra buvo vykdoma operatyviai, todėl eilė ne tik neilgėjo, bet ir visai išnyko. Dėkojame policijos bei Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnams, kurių dėka pavyko suvaldyti automobilių srautą.

Lazdijų pasienio kontrolės punktas veikia sėkmingai. Siekiant sumažinti vilkikų eiles ties Kalvarijos – Budzisko pasienio punktu, vakar po pietų, operatyviai susitarus Lietuvos ir Lenkijos vyriausybėms, atidarytas Lazdijų pasienio kontrolės punktas visų rūšių transporto priemonėms. Tik atidarius vilkikų pravažiavimą kelyje Lazdijai – Aradnykai, buvo susiformavusi ilgesnė nei 10 kilometrų automobilių eilė. Rajono savivaldybei, bendradarbiaujant su policijos pareigūnais, pavyko sėkmingai suvaldyti automobilių srautus. Šiandien dieną eilė nebuvo ilgesnė nei 4 kilometrai, vakarop ji sutrumpėjo iki 3 kilometrų. Automobilių patikra vykdoma gana sparčiai, todėl eilė neilgėja. Rajono savivaldybė rūpinasi ne tik eismo saugumu šiame ruože, bet ir vilkikų vairuotojų buities reikalais. Jau šiandien ryte kelyje nuo Lazdijų iki pasienio su Lenkija pastatyti 5 biotualetai, UAB „Lazdijų vanduo“ savivaldybė įpareigojo aprūpinti eilėje laukiančius vairuotojus geriamuoju vandeniu. Ištisą dieną prižiūrima kelio link pasienio teritorija, ji tvarkoma, kad nesikauptų šiukšlės.

 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 17