Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Pirmadienį Seirijų miestelyje gyvenantys Viktoras Markevičius ir jo žmona Birutė Magdė šventė neeilinius jubiliejus. Tą pačią dieną su žmona gimusiam V. Markevičiui pirmadienį sukako 100, o jo sutuoktinei – 90 metų.

Praėjusiais metais Lazdijų rajono savivaldybėje neatpažįstamai pasikeitė trys švietimo įstaigų erdvės – Lazdijų Motiejaus Gustaičio ir Veisiejų Sigito Gedos gimnazijų gamtos mokslų laboratorijos bei Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos sporto salė. Šių patalpų rekonstrukcijos darbai buvo atlikti Lazdijų rajono savivaldybės administracijai įgyvendinant projektą „Modernių ir saugių erdvių sukūrimas bendrojo ugdymo įstaigose Lazdijų rajono savivaldybėje“.

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad nuo rugpjūčio 1 d. Lazdijų padalinys perkeliamas į naujas patalpas. Visos paslaugos mokesčių mokėtojams bus teikiamos adresu Vilniaus g. 19, Lazdijai. Lazdijų padalinyje mokesčių mokėtojai laukiami pirmadieniais ir trečiadieniais, nuo 8 iki 17 val. Dirbama be pietų pertraukos.

Nepasiturinčios šeimos, kurios augina mokyklinio amžiaus vaikus, jau dabar kviečiamos pateikti prašymus dėl nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims įsigyti. Šiais metais mokinio reikmenims įsigyti skiriamų lėšų dydis yra 76 eurai.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10