Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Spalio 18 d. Vilniaus universiteto Botanikos sode vykusios tarptautinės konferencijos „Edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“.  Apdovanoti mokyklų edukacinių erdvių konkurso nugalėtojai.  Konkursą laimėjo  Lazdijų rajono Veisiejų Sigito Gedos gimnazija ir Kučiūnų mokykla. Iš viso nacionalinė komisija su geriausiomis edukacinėmis erdvėmis pripažino 33 Lietuvos mokyklas.

Lazdijų rajono meras šią savaitė viešėjo Šeštokuose. Kartu su Vietinio ūkio skyriaus specialiste Indre Adomyniene, kuri kuruoja Šeštokų stadiono rekonstrukcijos projektą, apžiūrėjo, kaip šiuo metu vyksta intensyvūs stadiono  rekonstrukcijos  darbai, po kurių  miestelio gyventojams bus užtikrintos poilsio, sporto  bei laisvalaikio poreikiai.

Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje yra apleistų, nenaudojamų, neprižiūrimų, apgriuvusių pastatų ir statinių. Tokie statiniai menkina kraštovaizdį, dažnai kelia grėsmę žmonių sveikatai ar net gyvybei. Siekdama išspręsti statinių, kurie neturi savininkų ar kurių savininkai nežinomi, nugriovimo ir sutvarkymo klausimus, Lazdijų rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių,  pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo savivaldybės nuosavybėn.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10