Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Mes, atsinaujinančio Vysk. Motiejaus Valančiaus* blaivystės sąjūdžio valdybos nariai, vertiname ir puoselėjame piliečių blaivumą, kaip Lietuvos laisvos nepriklausomos valstybės šviesuomenės atsikūrimo po jos sunaikinimo karų ir pokario kovose, tremtyse bei priverstinėse emigracijose sąlygą, kaip valstybės, tautos ir jos vertybių išlikimo garantą.

Kaimo gyventojai, norintys atnaujinti savo namų stogus, nuo balandžio 1 d. iki gegužės 31 d. Nacionalinei mokėjimo agentūrai (NMA) galės teikti paraiškas gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį „Parama asbestinių stogų dangos keitimui“.

Kovo 21 dieną Žalgirio arenoje vyko 5-asis „Olimpinio švietimo forumas“, kurio tema „Sportas + švietimas = 21 amžiaus galimybės“. Šio forumo metu buvo priimti nauji nariai į Lietuvos tautinio olimpinio komiteto organizuojamą vaikų ir jaunimo olimpinio ugdymo programą „Olimpinė karta“, tarp kurių ir Lazdijų r. Šeštokų mokykla.

2019 m. kovo 22 d. Lazdijų krašto muziejuje vyko kraštotyrininkų sueiga „Kraštotyrininkų atlaidai”, skirta Juozo Petrausko atminimui. Kraštotyrininko darbas sunkus. Šį darbą gali dirbti tik tas, kam labai brangi krašto praeitis, tas, kuris myli žmones. Tik tas, kuris neabejingas tautos likimui, tik tas, kuris gali prisijaukinti kitų mintis ir jas gražiai suguldyti į popieriaus lapą.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10