Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Įgyvendinant dainų švenčių tradicijos tęstinumą, kultūros ministro įsakymu, skirtos lėšos mėgėjų meno kolektyvams tautinių, archeologinių, istorinių kostiumų gamybos ir įsigijimo išlaidoms iš dalies finansuoti. 74-iems mėgėjų meno kolektyvams visoje Lietuvoje iš viso paskirstyta 117 tūkst. eurų. Lazdijų rajono savivaldybėje finansavimas skirtas dviem kolektyvams – Veisiejų kultūros namų suaugusiųjų tautinių šokių kolektyvui „Pušynas“ (vad. A. Jurčiukonis) ir Lazdijų kultūros namų folkloriniam ansambliui „Riecimėlis“ (vad. Regina Kaveckienė).

Šiandien savivaldybės vadovai išskirtinai pagerbė Lazdijų rajono šimtukininkus ir juos ruošusius mokytojus. Pirmą kartą surengtų šia proga mero pietų metu buvo ne tik pasidžiaugta rekordiniu Lazdijams šimtukų kiekiu, bet ir pasidalinta mintimis su pačiais abiturientais apie mokslus, jų vizijas, ateities planus.

Liepos 1 dieną Lazdijuose bei Veisiejuose pradėtos eksploatuoti naujos kartos konteinerių aikštelės.  Jose įrengta po penkis įgilintus konteinerius skirtingų rūšių atliekoms: plastiko ir metalo, popieriaus ir kartono, stiklo pakuotėms bei jų atliekoms ir maisto bei komunalinėms atliekoms. Tai Alytaus regiono atliekų tvarkymo sistemos naujovė, nes galimybę rūšiuoti maisto atliekas nuo šiol turi  ir daugiabučių namų gyventojai.

Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG) kviečia teikti paprastus kaimo vietovių vietos projektus pagal kaimo vietovių vietos plėtros strategijos ,,Lazdijų rajono kaimo plėtros strategija 2016-2023 m.“ (toliau – VPS) priemones ir veiklos sritis:

 1 2 3 4 5 6 7 8 9