Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Jaunimo reikalų tarybos posėdyje – dėmesys verslumui, užimtumo programa bei artėjanti šventė
2020-06-05

Jaunimo reikalų tarybos posėdyje diskutuota apie jaunimo renginių organizavimą, pristatytas projektas „Partnerystė. Verslumas. Veiksmas“, aptarta savivaldybės lėšomis finansuojama moksleivių ir studentų užimtumo didinimo programa bei domėtasi COVID-19 pandemijos pasekmėmis jaunimui.

 

Itin didelio tarybos palaikymo sulaukė savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojama moksleivių ir studentų užimtumo didinimo programa, kurios metu 14-29 metų Lazdijų rajono jaunuoliai turės galimybę prasmingai ir naudingai praleisti vasaros atostogas. Nemažiau jaunimo atstovai džiaugėsi ir savivaldybės laimėtu projektu „Partnerystė. Verslumas. Veiksmas“, kuris skatina jaunuolius kurti, plėtoti ir vystyti verslą. Projekto metu bus surengti mokymai, vasaros stovyklos ir gerosios patirties mainai, „idėjų bankas“, „Pardavimo laboratorija“, kurioje bus galima praktiškai išbandyti verslumo gebėjimus.

„Gera matyti Jus gyvai, o ne per kompiuterio ekraną ir dar kartą padėkoti už man parodytą pasitikėjimą. Atsakingai dirbu, kad Jūs pajustumėte pokyčius Lazdijų rajone, o pirmieji rezultatai jau matyti – gautas finansavimas jaunimo verslumą skatinančiam projektui, o pajamų norinčiam jaunimui paruošėme užimtumo didinimo programą“, – kalbėjo Jaunimo reikalų tarybos pirmininke išrinkta merė Ausma Miškinienė.

Diskusijų sulaukė planuojama jaunimo šventė Lazdijų rajone. Diskutuota apie šventei tinkamiausią vietą, veiklas jos metu bei atlikėjus. Posėdyje akcentuota, kad ši šventė kasmet sulaukia ne tik rajone gyvenančių jaunuolių dėmesio, tačiau į renginį atvyksta ir gausus būrys jaunuolių iš kaimyninių savivaldybių.

Iš viso, posėdžio metu, buvo apsvarstyti 7 klausimai tarp kurių ir ryškios jaunimo iniciatyvos. Artimiausiu metu planuojama atlikti rajone gyvenančio jaunimo situacijos tyrimą bei sukurti socialinio tinklalapio „Facebook“ puslapį „Lazdijų rajono jaunimas“.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis