Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijų visuomenės sveikatos biuras veiklą įprasmino šventiniame seminare
2018-04-10

Balandžio 10 d. Lazdijų kultūros centro menėje vyko šventinis Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro seminaras „Visuomenės sveikata vakar, šiandien ir rytoj“, skirtas veiklos dešimtmečiui paminėti. Renginyje dalyvavo ir įstaigos darbuotojus su sukaktimi sveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

 

Meras A.  Margelis prisiminė  šios įstaigos steigimo darbų pradžią.  Tuomet jis palaikė šią iniciatyvą ir pasidžiaugė, jog Seimas ir Vyriausybė priėmė tinkamus sprendimus dėl sveikatos biuro steigimų, jų  veiklos rezultatai  šiandien neabejotinai yra teigiami. Įstaiga atlieka švietimo funkciją, informuoja ir įtraukia gyventojus  į prevencinį mokymą apie sveiką gyvenimo būdą. Rajono vadovas pasidžiaugė per dešimtmetį įgyvendintais projektais, kurių dėka mokyklose įrengtos švietimui skirtos klasės bei  pagerinta kita infrastruktūra. Baigdamas sveikinimo žodį visuomenės sveikatos biuro direktorei  Ramutei Kunigiškienei bei darbuotojams linkėjo naujų idėjų ir energijos joms įgyvendinti bei plėsti savo veiklą.

Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis Visuomenės sveikatos biuro darbuotojams įteikė padėkas už nuoširdų darbą ir kelionės bilietus į Gdanską.   

Jubiliejaus proga biuro direktorę ir darbuotojus atvyko pasveikinti ir Sveikatos ministro Aurelijaus Verygos padėkas įteikti Visuomenės sveikatos priežiūros departamento  priežiūros Rizikos sveikatai departamento skyriaus vedėja Rita Valentukevičienė.

Visuomenės sveikatos biuro direktorė R. Kunigiškienė padėkojo visiems susirinkusiems, kad kartu atvyko paminėti šio jubiliejaus. Ji teigė, jog per 10 metų nuveikta jau nemažai darbų, tačiau tai dar yra kur tobulėti ir vystytis. R. Kunigiškienė teigė, jog visuomenės sveikatos biuro darbas yra reikalingas ir prasmingas, nes įstaigos specialistai moko rajono gyventojus saugoti savo brangiausią turtą – sveikatą.

Po oficialių sveikinimų  R. Valentukevičienė trumpai apžvelgė visuomenės sveikatos biurų veiklą ir statistiką, pristatyti ateities darbai. Sveikatos mokymo ir  ligų prevencijos centro, Sveikatos mokyklos direktorius Zenonas Javtokas pristatė naujų technologijų panaudojimą gyventojų sveikatos srityje, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto  lektorius Tomas Vaičiūnas pristatė gyvensenos mediciną kaip moderniosios visuomenės ateitį. Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė R. Kunigiškienė  peržvelgė 10-ies metų darbo rezultatus.  Muzikinius kūrinius dovanojo Lazdijų meno mokyklos mokiniai. 

 Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis