Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Palankios sąlygas kokybiškam jaunų asmenų užimtumui didinti vasaros atostogų metu jau Lazdijuose. Iš savivaldybės biudžeto tam skirta 25 tūkst. eurų, o programa siekiama didinti 14-29 metų moksleivių ir studentų užimtumą vasaros laikotarpiu, skatinti ir didinti pagalbą įsidarbinti jauniems žmonėms, lavinti jauno žmogaus profesines ir socialines kompetencijas, suteikiant žinių ir gebėjimų, padedančių įsitraukti į darbo rinką.

Lazdijuose lenktyninius žirgus treniruojantis profesionalas Linas Balčiūnas prie VšĮ „Lazdijų sporto centras“ komandos prisijungė dar kovo mėnesį. Tarptautinės žirginio sporto patirties įgijęs bei penketą metų karalienės Elžbietos II lenktyninius žirgus treniravęs L. Balčiūnas puikiai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Apie jo gebėjimą iš silpno jauno žirgo užauginti čempioną žino ne tik Lietuviai, bet ir britai. Nuo šių metų kovo L. Balčiūno dienotvarkėje – septynių lenktyninių žirgų treniruotės Lazdijuose bei profesionali pagalba kuriant hipodromo sėkmės istoriją.

Lazdijų rajono savivaldybė pirmąjį vasaros mėnesį pasitinka naujais darbais – pradedami įgyvendinti trys Interreg V–A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo programos projektai. Juos įgyvendinant jaunimas bus skatinamas pradėti, plėsti ir vystyti savo verslą, bus sukurtas naujas turizmo maršrutas, o jau esamus – papildys naujos ekspozicijos.

Viename svarbiausių Lazdijų objekte – hipodrome – permainos. Šiandien pasirašyta nuomos sutartis su ilgametes žirginio sporto tradicijas puoselėjančiu Lazdijų žirgininkų klubu, kuris minėtam objektui turi ambicingų planų.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15  
.