Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijų ligoninėje lankėsi LR Seimo narys Antanas Matulas
2018-10-10

Lazdijų ligoninėje viešėjo Lietuvos Respublikos Seimo Sveikatos reikalų komiteto narys Antanas Matulas, atstovaujantis Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijai. Susitikimo su Lazdijų ligoninės kolektyvu pradžioje jis sakė, jog šiuo metu važinėja po Lietuvą pristatydamas numatomą ligoninių reformą. Į Lazdijus jis anksčiau, nei buvo numatęs savo darbo grafike, atvyko savo partijos kolegų kvietimu.

 

Svečias, prieš pradėdamas ligoninių reformos pristatymą, nusistebėjo kai kurių specialistų trūkumu mūsų rajono ligoninėje. Jis sakė, jog prieš ateidamas į šį susitikimą susipažino su ligoninėje dirbančių gydytojų darbo grafiku ir labai nustebo  pamatęs, jog ligoninėje nedirba kardiologas – specialistas, kuris antrinio lygio gydymo įstaigoje yra tiesiog privalomas, taip pat – ir kiti specialistai.  Susitikimo metu buvo kalbama ne tik apie ligoninių reformą apskritai, bet ir apie  Lazdijų ligoninės  ateities perspektyvas.  Seimo narys Antanas Matulas sakė, jog jei po ateinančių Seimo rinkimų taptų Sveikatos apsaugos ministru, kaip jam esą yra numatę partijos kolegos, tuomet siektų, kad restruktūrizacija rajonų ligoninėse praeitų „protingai“, paliekant tas paslaugas, kurias ligoninė gali užtikrinti.  „Gal ne tik slaugą, bet ir terapiją“ – sakė Seimo narys A. Matulas.

Susitikime dėl įtemptos darbotvarkės negalėjęs dalyvauti  rajono savivaldybės meras Artūras Margelis sakė, jog nėra nustebintas tokiais buvusio savo kolegos partijoje Antano Matulo pareiškimais. Pasak jo, ilgametis Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovas Seime Antanas Matulas buvo vienas pirmųjų, prabilęs apie rajonų ligoninių restruktūrizaciją, tai yra apie jose teikiamų paslaugų mažinimą.  „Tiksliau, jis už mažų rajonų ligoninių naikinimą. O mums toks siūlymas netinka. Mes siekiame ir toliau sieksime, kad mūsų žmonės kuo daugiau paslaugų gautų Lazdijų ligoninėje“, - sakė savivaldybės meras Artūras Margelis.

 Lazdijų r. sav. inf. 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis