English
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
Nemokama anoniminė informavimo telefonu linija 8 80077475, I-VII 0-24 val.

Savivaldybė

Statistika
Nuo: 2011-02-11
Iš viso: 4507537
Šiandien: 17
Dabar: 22
Prisijungti per elektroninės valdžios vartus
Pagalba
Naujienų prenumerata
 

 

 

 
 


 
 
  
Gyventojams Turistams Verslininkams
.
2015-09-30 SKELBIAMAS NEĮGALIŲJŲ SOCIALINĖS INTEGRACIJOS PER KŪNO KULTŪRĄ IR SPORTĄ PROJEKTŲ FINANSAVIMO 2016 METAIS ATRANKOS KONKURSAS

Lazdijų rajono savivaldybės administracija skelbia Neįgaliųjų socialinės  integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo 2016 metais atrankos konkursą.

>>
2015-09-16 NEĮGALIŲJŲ SOCIALINĖS INTEGRACIJOS SRITYJE VEIKIANČIOS ORGANIZACIJOS KVIEČIAMOS TEIKTI PARAIŠKAS

Lazdijų rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą 2016 m. socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti

>>Naujienos
2015-10-13 
Kapčiamiestyje ,,Šermukšnio šventėje” - garsioji Veronika Povilionienė su draugais

               Praėjusį penktadienį kapčiamiestiečiai ir aplinkinių kaimų gyventojai susirinko į Kapčiamiesčio laisvalaikio salėje vykusią tradicinę rudens šventę. Šiemet ji buvo pavadinta ,,Šermukšnio šventė”.  Kaip ir kasmet joje dalyvavo kraštietė, garsi liaudies dainų atlikėja Veronika Povilionienė su draugais. Šiemet ji į Kapčiamiestį atvyko kartu su poetu Vladu Braziūnu bei saksofonininku Petru Vyšniausku. Šventėje taip pat dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Justina Greblikaitė bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Gudžiauskas.

>>
2015-10-13 
Jaunimo reikalų tarybos nariai stiprino kompetencijas

Spalio 12 d. rytą Lazdijų ir Varėnos rajonų savivaldybių jaunimo reikalų tarybos atstovai susitiko Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuotoje konsultacijoje, skirtoje šių savivaldybių jaunimo reikalų tarybos narių kompetencijai – tinkamai atstovauti jaunimo interesams – didinti. Konsultaciją vedė jaunimo politikos ekspertas, VšĮ Politikos tyrimų ir analizės instituto direktorius Marius Ulozas.

>>
2015-10-13 
Nuo šiol „Vaikų linija“ teikia pagalbą ir internetu

          Emocinę paramą vaikams ir paaugliams teikianti tarnyba „Vaikų linija“ informuoja, jog užklupus sunkumams nuo šiol jauni žmonės gali kreiptis pagalbos į „Vaikų liniją“ ne tik telefonu, bet ir internetu. Tarnybos teigimu, vis daugiau vaikų ir paauglių kreipiasi į juos pagalbos elektroniniais laiškais.       

>>
2015-10-12 
Vestuvių sukaktys pasitiktos su duona ir druska

                       Himnu meilei pradėtas tradicinis Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus renginys, skirtas paminėti Sidabrinių ir Auksinių vestuvių sukaktis. Šiemet „Mūsų vestuvių jubiliejus“ suvienijo net 15 sukaktuves švenčiančių porų. Tai tradicinė šventė, kuri rengiama kasmet nuo 2005-ųjų. Į Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos salę jubiliatus atlydėjo vaikai, anūkai, artimieji bei draugai. Jubiliatai tradiciškai, kaip ir savo vestuvių dieną, buvo sutikti su duona ir druska. Ne vienam ašara akies kamputyje sublizgėjo kartu su savo gyvenimo žmogumi laužiant riekę duonos ir dalijant ją perpus.

>>
2015-10-12 
Pasveikinti Vietos savivaldos dienos proga

                      Penktadienį Lazdijų rajono savivaldybėje paminėta Vietos savivaldos diena, kuri Lietuvoje nuo 2007-ų metų švenčiama spalio 10-ąją. Didžiojoje posėdžių salėje susirinkusius savivaldybės administracijos darbuotojus, seniūnijų specialistus, seniūnus sveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, linkėjęs žmonių, su kuriais dirbame, pasitikėjimo ir betarpiško jų problemų sprendimo, asmeninės sėkmės.

>>
2015-10-08 
Aptarti įgyvendinami projektai

                     Ketvirtadienio rytą į susirinkimą Lazdijų rajono savivaldybės bei jos įstaigų  vykdomų projektų vadovus sukvietė meras Artūras Margelis bei administracijos direktorius Audrius Klėjus. Planuojama, jog tokie darbiniai susitikimai vyks kiekvieną mėnesį, kad juose būtų aptarta kiekvieno vykdomo projekto eiga, iškylantys sunkumai bei jų sprendimo būdai. Susitikime dalyvavę skyrių vedėjai, mokyklų direktoriai bei savivaldybės įstaigų vadovai pristatė savo įgyvendinamus projektus, jų eigą.

>>
2015-10-08 
Šildymo pradžia - pirmadienį

          Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Audrius Klėjus šiandien pasirašė įsakymą, kuriuo 2015-10-12 Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje skelbiama 2015-2016 m. šildymo sezono pradžia.

>>
2015-10-08 
Ūkio ministerija kviečia verslininkus dalyvauti konkurse ir pristatyti savo pasiekimus

          Ūkio ministerija, siekdama įvertinti sėkmingas verslininkų investicijas, įdiegtas inovacijas, pasiektus rezultatus prisidedant prie šalies ekonomikos augimo, jau vienuoliktą kartą skelbia konkursą gauti apdovanojimą „Už nuopelnus verslui“. Paraiškų, kurias įmonės gali teikti pagal 9 nominacijas, laukiama iki š. m. spalio 9 d.

>>
2015-10-07 
Švietimo ir mokslo ministrės padėka mokytojui Albinui Jarmalai

          Švietimo ir mokslo ministerija Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje Vilniuje spalio 5 d. organizavo Tarptautinei mokytojų dienai skirtą iškilmingą minėjimą. Renginyje dalyvavo ir mokytojus sveikino Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė bei švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. Taip pat ministrė įteikė padėkos raštus geriausiems šalies mokytojams, atvykusiems iš 60-ies Lietuvos savivaldybių. Tarp pagerbtųjų - ir Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos geografijos mokytojas ekspertas Albinas Jarmala.+

>>
2015-10-07 
Kompostavimo konteineriai dalinami ir miestelių gyventojams

          Lazdijų rajone pradėtas paskutinis buitinių atliekų kompostavimo konteinerių dalinimo gyventojams etapas. Pageidaujantys Lazdijų bei Veisiejų miestų individualių namų gyventojai kompostavimo konteineriais jau apsirūpino, tad likusieji bus išdalinti miestelių (Rudaminos, Šeštokų, Kapčiamiesčio, Šventežerio, Seirijų, Krosnos) individualių namų gyventojams. Dalijamų konteinerių kiekis ribotas, todėl panaudos pagrindais pirmumo teise bus suteikiami fiziniams asmenims, atitinkantiems šiuos reikalavimus:

>>
2015-10-07 
Komisijos pasiūlyti nominantai pateikti merui

               Jau išrinkti 2015-ų metų Lazdijų rajono savivaldybės geriausiai tvarkomų sodybų bei Metų ūkio nominantai. Mero Artūro Margelio potvarkiu sudaryta darbo grupė buvo įpareigota iki spalio 5 dienos įvertinti paraiškas pateikusias sodybas ir ūkius bei išrinkti nugalėtojus šiose kategorijose: Metų ūkis, Geriausiai tvarkoma gyvenvietė, Geriausiai tvarkoma įstaiga, Etnografiškiausia sodyba bei Inovatyviausia sodyba. Darbo grupės pasiūlymai kiekvienoje kategorijoje pateikti merui A. Margeliui.

>>
2015-10-06 
Įamžins partizanų atminimą

                 Antradienio popietę į pasitarimą rinkosi darbo grupė Laisvės kovoms įamžinti. Darbo grupei vadovaujanti Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narė  Janina Ražukienė susirinkusiems pristatė žuvusių kovose už Lietuvos laisvę įamžinimo viziją Lazdijų krašte. Buvo išreikštas pageidavimas, kad miškuose, kuriuose žuvo kovoję partizanai, būtų pastatyti paminkliniai akmenys.

>>
2015-10-06 
Pasenę ir nebereikalingi vaistai nemokamai surenkami vaistinėse

                      Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad žmonės į vaistines gali nemokamai grąžinti nereikalingus, nebenaudojamus ar pasibaigusio galiojimo vaistus. Vaistinės pasirūpins, kad tokie vaistai būtų tinkamai utilizuojami.

>>
2015-10-06 
Patirtimi dalinosi konferencijoje

                Rugsėjo pabaigoje Trakuose vykusioje konferencijoje „Sportas ir sveikata“ dalyvavo ir Lazdijų rajono savivaldybės atstovės. Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės kartu su Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centru organizuotos konferencijos „Sportas ir sveikata” tikslas – plėtoti bendradarbiavimą tarp įvairių mėgėjų sporto organizacijų, ugdymo įstaigų ir visuomenės sveikatos institucijų, skatinant Lietuvos gyventojų fizinį aktyvumą ir tuo pačiu prisidedant prie sergamumo lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis profilaktikos.

>>
2015-10-05 
"Apsaugok mane" rezultatai: Lazdijų rajono keliuose vaikai nenukentėjo

                     Prasidėjus naujiems mokslo metams, didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas" kartu su Lazdijų rajono savivaldybe rugsėjį paskelbė akcijos „Apsaugok mane" mėnesiu. Bendrovė apdraudė visus Lietuvos moksleivius visą rugsėjį nuo nelaimingų atsitikimų kelyje ir pakvietė vairuotojus būti atidesniais kelyje. Kasmet Lietuvoje eismo nelaimių, į kurias patenka vaikai, palaipsniui mažėja. Galime pasidžiaugti, kad Lazdijų rajone rugsėjo mėnesį nebuvo užfiksuotų nelaimingų atsitikimų kelyje, kurių metu nukentėtų mokyklinio amžiaus vaikai.

>>
2015-10-05 
Pagerbti Lazdijų rajono mokytojai ir socialiniai darbuotojai

            Tarptautinės mokytojų dienos bei Lietuvos socialinių darbuotojų šventinis minėjimas šiemet vyko spalio1 d. Seirijų kultūros namų salėjė. Gausiai susirinkusius rajono pedagogus ir socialinius darbuotojus pasitiko renginio vedėja Lazdijų švietimo centro direktorė Eglė Mačionienė. Ji pristatė šventės svečius ir pakvietė sveikinimo žodį tarti Lazdijų rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėją Joną Gudžiauską bei Lazdijų rajono savivaldybės merą Artūrą Margelį.

>>
2015-10-04 
Lazdijų meras paskelbė startą „Rally Classic“ Druskininkai 2015 dalyviams

     Penktadienio popietę Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštėje  buvo galima išvysti nekasdienį reginį. Spalvingi  finalinio Lietuvos automobilių ralio čempionato „Rally Classic“ Druskininkai 2015 dalyvių automobiliai tvarkingai buvo išrikiuoti miesto aikštėje, o aplink juos zujo gausus būrys smalsių lazdijiečių bei įnirtingai kovai nusiteikę lenktynių ekipažų nariai. Tarp jų ir  Benediktas Vanagas - vienas iš garsiausių bei universaliausių lenktynininkų Baltijos šalyse. 15 valandą Lazdijų rajono savivaldybės merui Artūrui Margeliui pasveikinus visus susirinkusius ir paskelbus ralio startą,  lenktynių dalyviai išvyko į trasą.

>>
2015-10-04 
Netradicinės pilietiškumo ir gyvenimo pamokos gimnazistams

     Minint Tarptautinę mokytojo dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje spalio 2 d. vyko netradicinės pamokos, kurias vedė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Gudžiauskas, kiti savivaldybės darbuotojai bei  įvairiose rajono įstaigose dirbantys specialistai. 

>>
2015-10-03 
Paminėta Policijos - Angelų sargų -diena

     Spalio 2 d. Lietuvoje minima policijos pareigūnų profesinė šventė – Angelų sargų diena. Ta proga Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariate (toliau – Lazdijų r. PK) buvo pagerbti geriausiai dirbantys pareigūnai. Pasveikinti policijos darbuotojų bei pareigūnų profesinės šventės proga atvyko ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

>>
2015-10-03 
Aptartos sisteminio skurdo problemos Lietuvoje

     Spalio 2 d. Lazdijų švietimo centre vyko Lietuvos Carito organizuojamas susitikimas su savivaldybės, nevyriausybinių ir kitų organizacijų atstovais. Tyrimą „Sisteminio skurdo problemos tyrimas Lietuvoje“ pristatė Carito atstovai  bei profesorius Boguslavas Gruževskis.  Susitikimo tikslas – pristatyti Lietuvos Carito ir Socialinių tyrimų centro atliktą tyrimą „Sisteminio skurdo problemos tyrimas Lietuvoje“ bei aptarti skurdo priežastis Lietuvoje. Šiame susitikime pranešimą apie opiausias Lazdijų rajono socialines bei ekonomines problemas  skaitė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

>>
2015-10-02 
Meras pasveikino Trečiojo amžiaus universiteto studentus

     Spalio 1-oji  - Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Simboliška, jog šią dieną Lazdijų  trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai rinkosi į naujų mokslo metų pradžios šventę, kuri vyko Lazdijų viešosios bibliotekos salėje. Gausiai susirinkusių senjorų pasveikinti atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Jis pasidžiaugė, kad trečius metus iš eilės gali šią dieną švęsti su studentais, kuriems nestinga noro tobulėti, plėsti savo akiratį  net ir sulaukus garbaus amžiaus.

>>
2015-09-28 
Lazdijų rajono savivaldybėje lankėsi Seinų miesto burmistras

     Rugsėjo 24 dieną Lazdijų rajono savivaldybėje lankėsi Seinų miesto (Lenkijos Respublika) burmistras  Arkadiušas Adamas Novalskis (Arkadiusz Adam Nowalski), burmistro patarėjas Rimas Racis.Svečiai susitiko su Lazdijų rajono meru  Artūru Margeliu, administracijos direktoriumi Audriumi Klėjumi bei Ekonomikos skyriaus specialiste turizmui Vaiva Čepanoniene. Susitikimo metu buvo aptartos dviejų pasienio miestų - Lazdijų ir Seinų - bendradarbiavimo galimybės verslo, kultūros bei turizmo srityse.

>>
2015-09-22 
Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame 2015 metų spalio-gruodžio mėnesiais grafikas

     Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos Komunikacijos departamento Piliečių ir atviros visuomenės skyrius skelbia Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2015 metų spalio - gruodžio mėnesiais grafiką.

>>
2015-09-22 
Pirmasis bėgimas „Lazdijai 2015“ Mero taurei laimėti

     Rugsėjo 19 d. Veisiejuose vyko pirmasis bėgimas „Lazdijai 2015“ Mero taurei laimėti, skirtas Pasaulinei turizmo dienai paminėti. Renginio šūkis „Mes bėgam... Ar bėgi TU?“ sukvietė per pusšimtį bėgikų ne tik iš Lazdijų rajono, bet ir Vilniaus, Marijampolės, Vilkaviškio, Alytaus, Prienų bei Druskininkų. Renginio dalyvius pasveikino pats bėgime pasiruošęs dalyvauti Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Audrius Klėjus. Jis atvežė ne tik nuoširdžiausius rajono mero Artūro Margelio linkėjimus, bet ir mero įsteigtas taures pirmųjų vietų laimėtojams.

>>
2015-09-18 
Šventėje LAZDIJŲ RUDUO 2015 tradicinių vestuvių atspindžiai, ilgiausio nuometo rekordas ir mero skanėstai
 

     Rugsėjo 18 d. Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštėje šurmuliavo šventė-mugė LAZDIJŲ RUDUO 2015. Šių metų šventės tema „Ruduo – vestuvių metas”.

Gausiai į aikštę susirinkusius lazdijiškius bei miesto svečius sveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Jis džiaugėsi matydamas tiek daug puikiai  nusiteikusių šventės dalyvių – vestuvininkų. Meras priminė, jog nuo seniausių laikų lietuviams – žemdirbių tauta i- ruduo ne tik vestuvių, bet ir derliaus metas. Tad linkėjo visiems susirinkusiems gero derliaus, vaisingų metų, sveikatos, meilės ir susiklausymo šeimoms bei vaišino šventės dalyvius tradiciniais lietuviškų vestuvių skanėstais – liukru glaistytais grybais.

>>Archyvas

Renginiai
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2015     

 

 

      

 

 


 
       
 
     
     
     
 
LAZDIJŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA
Biudžetinė įstaiga, Vilniaus g. 1, 67106 Lazdijai,
tel. (8 318) 66 108, faks. (8 318) 51 351, el.p. info@lazdijai.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188714992
Naudojama Smartweb sistema.