Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
| VERSIJA NEĮGALIESIEMS |
Nemokama informavimo telefonu linija 8 800 77475, I-VII 0-24 val.
Savivaldybė
Švietimas
Statistika
Nuo: 2011-02-11
Iš viso: 2708832
Šiandien: 1313
Dabar: 14
Prisijungimas
Prisijungimo vardas: 
Slaptažodis: 

Prisijungti per elektroninės valdžios vartus
Pagalba
EL.PRAŠYMAS
Naujienų prenumerata
 

 

 

 
 


 
 
  
Gyventojams Turistams Verslininkams
.
2014-10-01 SKELBIMAS DĖL LAZDIJŲ HIPODROMO VALDYMO IR NAUDOJIMO KONCESIJOS SUTEIKIMONaujienos
2014-10-17 
Lazdijų rajone prasideda šildymo sezonas

Vadovaujantis Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2014-10-16 dienos įsakymu Nr. 10V-748, Lazdijų rajono savivaldybėje nuo spalio 20 d. prasideda 2014-2015 metų šildymo sezonas. Praėjusiais metais šildymo sezonas prasidėjo spalio 15 d. 

>>
2014-10-17 
Tarp nominantų - ir lazdijietis

      Š. m. spalio 13 d. Vilniaus rotušėje surengtame Pasaulinės būsto dienos minėjime buvo pristatyti ir pažymėti gyventojų ir daugiabučių namų valdytojų pastangomis, be valstybės paramos, pavyzdingai prižiūrimi ir atnaujinami, taip pat efektyviai alternatyvius energijos šaltinius naudojantys namai. Minėjime dalyvavo Ekonomikos skyriaus vyr. ekonomistas Robertas Grigas. Lazdijų rajono savivaldybė buvo viena iš daugiausiai nominantų pasiūliusių savivaldybių.

>>
2014-10-16 
Lazdijiečiai užsigrūdinę – šildymo sezonas dar neprasidėjo

            Kai kurios šalies savivaldybės jau skelbia apie šildymo sezono pradžią, tačiau Lazdijų rajone jis dar neprasidėjo. Šildymo sezoną galima pradėti, kai tris paras iš eilės vidutinė lauko oro temperatūra yra žemesnė nei +10° C. Lazdijų rajono savivaldybės valdoma „Lazdijų šilumos“ bendrovė, kuri Lazdijų rajone tiekia centralizuotą šilumą ir karštą vandenį, yra pasirengusi šildymo sezonui, tačiau esant šiltiems orams savivaldybė neskuba pradėti šildymo sezono, siekdama kuo mažiau apsunkinti gyventojų materialinę padėtį.

>>
2014-10-15 
Į susitikimus kviečia Eurobusas

     Eurobuso kelionė po Lietuvą – tai specialus mobilus projektas, kurio metu gyventojai galės susipažinti su praktiniais euro įvedimo aspektais, dalyvauti su euru susijusiose viktorinose bei interaktyviuose žaidimuose, o verslo atstovai galės prisijungti prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo. Eurobusas iki lapkričio pradžios aplankys visas 60 Lietuvos savivaldybių, iš viso - 180 vietų. Spalio 18 dieną eurobusas lankysis Lazdijų rajone.

>>
2014-10-14 
Seirijuose – rudens gėrybėmis papuošta šventė

Šiltą ir saulėtą penktadienio popietę Seirijuose skambėjo melodingos dainos, susirinkusius džiugino spalvingi šokiai bei rudens gėrybėmis išpuoštas šventės kiemelis – čia maži ir dideli palydėjo vasarą, įprasmino nudirbtus darbus ir susirinko į Rudens gėrybių šventę. Vidiniame atsinaujinusių Seirijų kultūros namų kiemelyje susirinko išties didelis būrys seirijiečių bei miestelio svečių. Juos taip pat aplankė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis bei tarybos nariai.

>>
2014-10-13 
Dzūkijos VVG nueitas kelias skaičiuoja dešimtmetį

Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacija (Dzūkijos VVG) vakar šventė išties gražią dešimties metų sukaktį. Į surengtą dviejų dienų konferenciją „Apžvelkime nueitą kelią“  sugužėjo gausus būrys bendraminčių: esami ir buvę Dzūkijos VVG nariai, žmonės, kurie vienaip ar kitaip susiję su šios asociacijos veikla, taip pat konferencijoje dalyvavo tokie garbūs svečiai, kaip Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Alytaus rajono vicemeras Gediminas Krasnauskas, Druskininkų bei Varėnos VVG projektų vadovai bei kiti.

>>
2014-10-13 
Senąjį parašą savivaldybėje keičia elektroninis

Lazdijų rajono savivaldybėje, įgyvendinant veiklos procesų optimizavimą, pradedama naudotis elektroniniu parašu, suteikiančiu galimybę elektroniniu būdu vizuoti, pasirašyti dokumentus. Nuo spalio 1 dienos Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis bei administracijos direktorius Gintautas Salatka įstaigoms siunčiamus raštus pradėjo  pasirašinėti elektroniniu parašu.

>>
2014-10-13 
Orientavimosi varžybos startuos Lazdijų rajone

Šių metų spalio 18 dieną Lazdijų rajono Seirijų seniūnijos teritorijoje esančiame Trako miške Marijampolės orientavimosi sporto klubas „Javonis” vykdys Tarptautines  orientavimosi varžybas „Lietuvos taurė”, kurias organizuoja Lietuvos orientavimosi sporto federacija. Varžybų pradžia 10 val. Renginio organizatoriai numato, jog dalyvaus apie 700 dalyvių iš keleto šalių, kuriems naudojantis žemėlapiu ir kompasu reikės kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus.

>>
2014-10-10 
Nevyriausybinių organizacijų dėmesiui

         Vadovaujantis Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatymo nuostatomis bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 9 d. nutarimu Nr. 641 „Dėl Nevyriausybinių organizacijų tarybos sudėties ir jos nuostatų patvirtinimo“ (aktuali redakcija – Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. rugsėjo 24 d. nutarimas Nr. 1010), yra sudaroma Nevyriausybinių organizacijų taryba, kuri susideda iš dvidešimt narių: devynių valstybės institucijų ir įstaigų atstovų, vieno Lietuvos savivaldybių asociacijos atstovo ir dešimties nevyriausybinių organizacijų atstovų. Nevyriausybinių organizacijų atstovus bendru sutarimu pasiūlo nacionalinių skėtinių nevyriausybinių organizacijų asociacijos.

>>
2014-10-10 
SVEIKINIMAS
>>
2014-10-09 
SVEIKINIMAS
>>
2014-10-09 
Konsultuotis į Lazdijus atvyksta net Elektrėnai

Vakar Lazdijų rajono savivaldybėje lankėsi delegacija iš Elektrėnų savivaldybės. Svečius priėmė ir rajoną bei čia įgyvendinamus investicinius projektus pristatė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Modernią Dokumentų valdymo sistemą, kompiuterinį tinklą bei Kokybės vadybą savivaldybėje pristatė Dokumentų ir  informacijos skyriaus vedėja Danguolė Barauskienė, Informacinių technologijų skyriaus vedėjas Žydrūnas Rutkauskas bei vyr. specialistas kokybės vadybai ir planavimui Gediminas Giedraitis.

>>
2014-10-09 
Vyks gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimas

           Vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. gruodžio 22 d. nutarimą Nr. 1384 „Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo“, šių metų spalio 15 d. (trečiadienį) vyks gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas, kurio metu bus jungiamos sirenos.

>>
2014-10-07 
KVIETIMAS Į EURO SEMINARĄ LAZDIJUOSE
2014-10-06 
Seminarai apie eurą – kiekvienoje Lietuvos savivaldybėje

   Rugsėjo mėnesį buvo pradėtas seminarų apie euro įvedimą ciklas, kurio metu 60-yje Lietuvos savivaldybių per tris mėnesius bus surengta mažiausiai 70 informacinių renginių. Seminaruose gyventojai ir verslininkai galės tiesiogiai sužinoti jiems rūpimą praktinę informaciją apie eurą iš Finansų ir Ūkio ministerijų, Lietuvos banko, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos bei kitų institucijų atstovų.

>>
2014-10-06 
Ralio žvaigždės sutiktos Lazdijuose

Penktadienį Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje griaudėjo automobilių variklių gausmas, cypė ralio automobilių padangos – čia buvo sutinkami tarptautinio ralio „Rally classic“ pirmojo etapo, vykusio Lazdijų rajone, dalyviai. Ypač audringai susirinkusiųjų buvo sutikti tokios ralio žvaigždės, kaip Vytautas Švedas, Benediktas Vanagas bei kiti.

Atvykusius bei įrengtame automobilių apžiūros poste sustojusius sportininkus sveikino ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, linkėjęs lenktynininkams gero kelio, sėkmingų tolimesnių varžybų bei saugiai pasiekti finišą.

>>
2014-10-06 
Savivaldybės atstovai lankėsi parodoje

           Spalio 2-4 dienomis Aleksandro Stulginskio universitete vykusi miško, medžioklės, aplinkos ir gyvulininkystės technologijų paroda „Sprendimų ratas 2014“ yra jau septintoji skirta šiai tematikai, o iš viso – trisdešimt devintoji paroda, rengiama universitete. Tai vienintelė tokio pobūdžio paroda šalyje, padedanti susipažinti su besikeičiančia aplinka, naujomis aplinkosaugos idėjomis, miškininkystės, medžioklės, gyvulininkystės ir aplinkos tvarkymo temomis. Parodoje „Sprendimų ratas 2014“ dalyvavo apie 100 firmų, asociacijų, organizacijų, apie 200 augintojų, gamintojų ir tautodailininkų ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Čekijos, Latvijos, Lenkijos, Estijos, Švedijos. Parodą „Sprendimų ratas 2014“ aplankė ir Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Salatka bei Žemės ūkio ir melioracijos skyriaus specialistai.

>>
2014-10-06 
Aštuoni žingsniai verslininkams pasirengti naudoti grynuosius eurus ir jais apsirūpinti

   Siūlomi aštuoni žingsniai, padėsiantys įmonėms iš anksto pasirengti naudoti grynuosius eurus ir jais apsirūpinti. Tai padės sėkmingai tęsti ūkinę komercinę veiklą nuo pirmosios euro įvedimo dienos.

>>
2014-10-06 
Nemokamo litų keitimo į eurus vietos

   Grynieji litai į eurus bus keičiami nemokamai: bankuose, pašte ir kai kuriose kredito unijose. Skelbiame vietas, kuriose Lazdijuose bei Lazdijų rajone bus galima pasikeisti litus į eurus.

>>
2014-10-06 
Moderni naujovė atliekų tvarkytojams

        Spalio 1 dieną Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis dalyvavo Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro organizuotame pasitarime, kuriame buvo pristatyta naujai sukurta išmanioji  atliekų valdymo programėlė, skirta atliekų turėtojams, kurie rūšiuoja atliekas, domisi aplinkos apsauga ir vertina inovacijas. Gyventojai atliekų valdymo programėlę „Eco App“  turi galimybę įsidiegti nemokamai, ją į savo išmanųjį telefoną galima parsisiųsti iš „App Store“, „Google play“, ji prieinama „Android“  ir „iOS“ operacinių sistemų naudotojams.

>>
2014-10-03 
Medaliai kolektyvų vadovams

Prieš penktadienį vykusį Lazdijų rajono savivaldybės tarybos posėdį, visiems sugrįžus po vasaros atostogų, prisiminti svarbiausi vasaros įvykiai, garsinę Lazdijų krašto vardą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Vienas tokių –  šių metų liepos 1-6 dienomis vykusi jubiliejinė Dainų šventė „Čia – mano namai“. Lietuvos dainų šventė – svarbiausias šalies kultūros įvykis, jungiantis visas kartas ir visus žmones, stiprinantis šalies tapatybę ir garsinantis jos vardą pasaulyje. Devyniasdešimtmetį šventusioje Dainų šventėje dalyvavo net keturiolika mūsų rajono kolektyvų – 257 dalyviai.

>>
2014-10-03 
Seniūnijai – naujos patalpos

 Krosnos miestelyje tikras permainų metas. Prieš kiek daugiau nei savaitę duris atvėrusiame atnaujintame Kultūros namų pastate jau įsikūrė Krosnos biblioteka bei Lazdijų kultūros centro Laisvalaikio salė, kurioje planuojama rengti gausybę įvairių renginių Krosnos miestelio bei aplinkinių kaimų bendruomenės žmonėms. Atnaujintose moderniose patalpose repeticijoms ar susibūrimams  vietos atras ir kolektyvai, ir draugėn susiburti, pabendrauti ar pasitarti norintys žmonės.

>>
2014-10-03 
Lazdijų rajono savivaldybės tarybos žinios

 Pritarta mokyklinių autobusiukų rotacijai

Praėjusiame Lazdijų rajono savivaldybės tarybos posėdyje pritarta mokyklinių autobusiukų rotacijai rajono švietimo įstaigose. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės ir Būdviečio mokykloms perduoti neatlygintinai naudotis pagal panaudos sutartį 10 metų laikotarpiui mokykliniai autobusai. Kapčiamiesčio mokykla gaus 22 vietų autobusą, kurį prieš tai naudojo Veisiejų gimnazija, o savo senąjį autobusą perleis Būdviečio mokyklai. Didesnis ir erdvesnis geltonasis autobusiukas Kapčiamiestyje pakeis turėtą 11 vietų autobusiuką, kuriame nebesutilpdavo visi mokiniai, kuriuos reikia pavėžėti. Pasak mero A. Margelio, didesnis mokyklinis autobusiukas leis taupyti mokinių pavėžėjimui reikalingas lėšas, nes sumažės reisų skaičius, taip pat ir mokiniams nebereiks keltis taip anksti, kad būtų pavėžėjami į mokyklą.

>>
2014-10-03 
Susipynę policininkų, mokytojų ir socialinių darbuotojų šventės

 Ketvirtadienis Lazdijuose buvo gausus gražių švenčių. Policijos komisariate iškilmingai paminėta Angelų sargų – Policijos – diena, kurioje dalyvavo visas būrys garbių svečių, esami ir buvę pareigūnai, taip pat jaunieji policijos rėmėjai. Šventėje tradiciškai tylos minute ir gėlėmis ant kapų pagerbti Anapilin iškeliavę pareigūnai, garbės raštais ir padėkomis padovanoti labiausiai nusipelnę tarnybos darbuotojai. Pasveikinti pareigūnų jų profesinės dienos proga atvyko ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, linkėdamas ne tik stiprybės, ištvermės ir visuomenės supratimo, bet svarbiausia – būnant angelais sargais, patiems turėti savo angelą sargą.

>>
2014-10-03 
Sklypą privalo sutvarkyti

Informuojame gyventojus, kad vykdant elektros jungties „LitPol Link“ statybos darbus, rangovai privalo vietovę palikti tokią, kokią rado prieš atvykdami, t. y. sugadintą, technikos išvažinėtą kelią ar lauką sutvarkyti, nepadarant žalios žmogaus nuosavybei.

Jeigu per keletą savaičių nuo darbų atlikimo jūsų žemė, kurioje pastatyta atraminė konstrukcija, nėra sutvarkyta, kreipkitės tiesiogiai į „Litgrid“ atstovus.

>>Archyvas

Renginiai
P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Spalis
    2014     

TEISĖS AKTAI

 
SKELBIMAI
 
ŽEMĖS SKLYPAI INVESTUOTOJAMS

 
Dienos
klausimas
Ar jums yra naudinga rajono savivaldybėje veikianti nemokama anoniminė informavimo telefonu linija?

Naudinga, nes galima paskambinti bet kuriuo paros metu.

Naudinga, nes nereikia prisistatyti, tačiau galima išsakyti savo problemas ar kritines pastabas.

Esu girdėjęs apie šią liniją, tačiau nesinaudojau.

Naudojausi ir sulaukiau pagalbos.

Nežinau, kad tokia nemokama  anoniminė informavimo telefonu linija yra.

Rezultatai
 


 
 
         
 
               

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

   
 
LAZDIJŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA
Biudžetinė įstaiga, Vilniaus g. 1, 67106 Lazdijai,
tel. (8 318) 66 108, faks. (8 318) 51 351, el.p. info@lazdijai.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188714992
Naudojama Smartweb sistema.