English
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
Nemokama anoniminė informavimo telefonu linija „Informuok merą" 8 80077475, I-VII 0-24 val.

Savivaldybė

Statistika
Nuo: 2011-02-11
Iš viso: 7166975
Šiandien: 12641
Dabar: 65
Prisijungti per elektroninės valdžios vartus
Pagalba
Naujienų prenumerata
 
     
           
 
 
 

 

 

 
 


 
 
  
Gyventojams Turistams Verslininkams
.
Naujienos
2016-07-25 
Pasirašyta sutartis dėl tyrimų ir eksperimentinės veiklos centro

2016 m. liepos 13 d. meras Artūras Margelis, atstovaudamas Lazdijų rajono savivaldybę, pasirašė bendradarbiavimo sutartį kuriant ir įveiklinant Gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, matematikos tyrimų ir eksperimentinės veiklos atviros prieigos centrą Alytaus apskrities teritorijoje. Šią sutartį taip pat pasirašė Alytaus miesto savivaldybės, Alytaus rajono savivaldybės, Varėnos rajono savivaldybės, Alytaus kolegijos, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų, UAB „Atea“ Alytaus filialo, UAB „Auksa“ ir UAB "Nervelita“ atstovai.

Centro veiklos tikslai yra orientuoti visų pirma į jaunąją kartą – ugdyti mokinius, jų kompetencijas STEAM (angl. Science, Technnology, Engineering, Art (creative activities), Mathematics) mokslų srityse, skatinti mokinių ir visuomenės domėjimąsi STEAM mokslų laimėjimais ir jų suteikiamomis galimybėmis Lietuvoje ir pasaulyje. Centre bus įrengtos keturios laboratorijos: viena specializuota (maisto produktų ir sveikatinimo) ir trys standartizuotos (biologijos ir chemijos, fizikos ir inžinerijos, robotikos ir informacinių technologijų), kiekvienoje ne mažiau kaip 15 darbo vietų.

>>
2016-07-25 
Oninių šventė Lazdijų rajono savivaldybėje

                „Šventa Ona – gera žmona: aptepa duoną su smetona”, „Ateina Onutė su šviežia duonute” – tokiais liaudiškais apibūdinimais sveikinama Šv. Onos – duonos globėjos ir rugių bei javų saugotojos diena. Tradiciškai liepos 26-oji yra ir pabaigtuvės, ir naujo derliaus surinkimo pradžia.

               Šiltą liepos 22-osios vakarą visi mylintys ir gerbiantys Onas bei palaikantys didžiųjų lauko darbų baigimo šventės tradiciją rinkosi prie Prelomciškės piliakalnio. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, kurio sveikinimą Onoms perdavė Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narys Artūras Kašalynas, linkėjo kad vasaros darbų šurmulys neužgožtų kasdienybės džiaugsmo, kad saulės spinduliai ir šiltas lietus suteiktų daugiau jėgų ir energijos, o darbų vaisiai džiugintų ištisus metus.

>>
2016-07-22 
Dar apie Lazdijų savivaldybės delegacijos vizitą Baltarusijoje

               Baltarusijos telegramų agentūros BELTA interneto puslapyje pateikta informacija apie Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narių delegacijos, vadovaujamos mero Artūro Margelio, vizitą Baltarusijos Respublikos Gardino rajone.

               Žiūrėti nuorodą: http://photobelta.by/ru/photos?rubric_id=&theme_id=52623&id=278115&page=1

>>
2016-07-21 
Jaunųjų šaulių I-os pakopos stovykla Veisiejuose

               Šių metų liepos 11-17 dienomis Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje stovyklavo per pusšimtis mergaičių ir berniukų, kurie sudarė du jaunųjų šaulių būrius. Stovyklą organizavo LŠS Alytaus apskrities karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-oji rinktinė. JŠ stovykloje dalyvavo jaunieji šauliai iš Lazdijų rajono ir   Druskininkų. Stovyklautojų tikslas – baigti LŠS jaunųjų šaulių ugdymo I pakopos kursą. Būriams vadovavo būrių vadai ir būrininkai, paskaitas vedė instruktoriai, tvarką visą parą prižiūrėjo komendantas.

>>
2016-07-20 
Lazdijų rajono savivaldybės jaunimo vasaros stovyklos akimirkos

               Liepos 12-14 dienomis prie Dusios ežero, kaimo turizmo sodyboje „Mėta“ šurmuliavo 56 jaunuoliai iš Lazdijų rajono. Šiais metais jaunimas pasinėrė į verslumo gelmes, stengėsi pažinti gero verslo subtilybes bei įgyti sėkmingam verslininkui būdingus bruožus. Dėl šios priežasties, jaunimui į pagalbą atskubėjo UAB „Lazertechas“ direktorius Dainius Slavinskas bei brolių duetas, įkūręs prekės ženklą „Briedis TU“. Jauni ir sėkmingi verslininkai su stovyklautojais pasidalino savo sėkmės istorijomis, nestokojo gyvenimiškų patarimų bei pamokymų. Stovyklautojus aplankė ne tik verslininkai, bet ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Meras su jaunimu diskutavo apie jauno žmogaus verslo skatinimą bei ugdymą, dalinosi svarbiais aspektais, į kuriuos privalo atsižvelgti kiekvienas pradžiamokslis verslininkas.

>>
2016-07-20 
Lazdijų rajono savivaldybės tarybos nariai lankėsi Gardino rajone

         Lazdijų rajono savivaldybė yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su Gardino rajonu (Baltarusijos Respublika). Liepos mėnesio 19-tą dieną grupė Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narių lankėsi Gardino rajone šio rajono vykdomojo komiteto kvietimu. Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio vadovaujamos delegacijos vizito tikslas – užmegzti naujus ryšius ir stiprinti bendradarbiavimą su Gardino rajono įstaigomis ir organizacijomis.

>>
2016-07-18 
Lazdijiečių delegacija dalyvavo dviračių maratone Baltarusijoje

            Liepos 16 d. Lazdijų rajono savivaldybės atstovai dalyvavo Baltarusijos Respublikos Gardino rajone vykusiame Dviračių maratone "Kaimynai 2016".  Delegacijos nariai Investicijų skyriaus vedėjas Vidmantas Pilvinis, šio skyriaus vyr. specialistė Irena Eimanavičienė, Juridinio skyriaus vedėjas Kęstutis Jasiulevičius, Socialinės paramos skyriaus vedėja Lina Margelienė bei Lazdijų sporto centro sporto vadybininkas Remigijus Paulionis kalvota ir miškinga trasa ištvermingai įveikė pusmaratonį (39 km). Renginyje lazdijiečių delegacija dalyvavo bendradarbiavimo partnerių Gardino rajono vykdomojo komiteto vadovybės kvietimu.

>>
2016-07-18 
Įteikti brandos atestatai

               Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje yra trys gimnazijos – Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija, Veisiejų Sigito Gedos gimnazija ir Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija. Praėjusį savaitgalį – liepos 15-16 dienomis - jose šurmuliavo šventiškai nusiteikę abiturientai, jų tėveliai, mokytojai ir svečiai – buvo įteikiami Brandos atestatai. Šventė prasidėjo šventomis mišiomis – kuriose buvo dėkojama už palydėjusius mokytojus, rūpestingus tėvus ir sutiktus draugus. Skambėjo linkėjimas abiturientams gyventi taip, kad šalia jų kiti jaustųsi laimingi, o jie patys nesustotų tobulėję. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis sveikino jaunuolius atvertus naują ir gražų gyvenimo puslapį ir priminė jog dabar jie turi tapti duodančiaisiais ir kuriančiais šventę kitiems. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos abiturientams Mero sveikinimą perdavė Lazdijų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Gintautas Salatka.

>>
2016-07-14 
GYVENTOJŲ PRIĖMIMO VYRIAUSYBĖS PRIIMAMAJAME REGISTRACIJA

                  Vyriausybės kanceliarijos Komunikacijos departamento Piliečių aptarnavimo skyrius, skelbdamas Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2016 m. liepos–rugsėjo mėnesiais grafiką, atkreipia dėmesį, kad nuo 2016 m. liepos 1 d. užsiregistruoti į Vyriausybės narių priėmimą gyventojai gali ne tik telefonu (8 5) 266 3711, pateikdami prašymus raštu, elektroniniu paštu LRVkanceliarija@lrv.lt ar atvykę į Vyriausybės priimamąjį, bet ir užpildydami elektroninę registracijos formą adresu http://epilietis.lrv.lt/lt/formos/priemimas-pas-vyriausybes-narius (Lietuvos Respublikos Vyriausybės tinklalapyje www.lrv.lt „E. pilietis“ skiltyje „Registracija pas Vyriausybės narius“).

>>
2016-07-14 
Rajono bibliotekos bus sutvarkytos

                  Lazdijų rajono savivaldybėje įgyvendinama eilė investicinių projektų, kurių dėka ne tik gražinama aplinka, bet ir gerinamos darbuotojų darbo sąlygos. Šiuo metu baigiamų įgyvendinti projektų dėka vykdomi Lazdijų ligoninės infrastruktūros ir paslaugų gerinimo darbai, atnaujinami Krosnos, Kučiūnų ir Stebulių mokyklų pastatai. Siekdamas, kad tarptautinių projektų dėka gautos lėšos būtų panaudotos tikslingai, ypatingą dėmesį kreipiant į vietinės bendruomenės lūkesčių tenkinimą, Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pats lankosi vietose. Su čia dirbančiais žmonėmis meras aptaria ir įvertina darbo ir gyventojų aptarnavimo sąlygų galimybės. Šį kartą dėmesio sulaukė Lazdijų rajono Viešoji biblioteka.

>>
2016-07-13 
Startavo vienuoliktoji Jaunimo vasaros stovykla

              Liepos 12 d. Dusios ežero pakrantėje startavo vienuoliktoji Lazdijų rajono savivaldybės Jaunimo vasaros stovykla. Šiemet į ją susirinko net 56 jaunuoliai, kurie kartu su stovyklos vadovais ir savanoriai tris dienas turiningai leis laiką sportuodami, pramogaudami, dalyvaudami orientaciniuose žygiuose, susitikdami su įvairių profesijų atstovais kalbėsis apie verslumo skatinimą tarp jaunų žmonių.  Susirinkusiu stovyklautojus, savanorius bei  vadovus pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, kuris linkėjo ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir pasisemti naujos patirties klausantis į stovyklą atvykstančių lektorių.

>>
2016-07-13 
Alytaus kolegija ruoš ir bendrosios praktikos slaugytojus
2016-07-12 
Baigėsi brandos egzaminų sesija

                Nacionalinis egzaminų centras (NEC) jau paskelbė paskutiniuosius  pagrindinės sesijos valstybinių brandos egzaminų rezultatus. Abiturientai sužinojo biologijos, chemijos, istorijos ir informacinių technologijų egzaminų įvertinimus. Nors tarp jų mūsų rajono abiturientų šimtukų nebuvo, tačiau džiugina, jog šeši moksleiviai šiuos egzaminus išlaikė aukštesniuoju lygiu (86-100 balai). Vieninteliai šimtukai iš anglų ir lietuvių kalbų egzaminų priklauso Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 4ga klasės mokiniui Rokui Jančiauskui. Jam, kaip maksimalų egzaminų įvertinimą gavusiam abiturientui, Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis išleistuvių iškilmių metu įteiks solidžią piniginę premiją.

>>
2016-07-11 
Pirmoji integralaus bendravimo metodo principais paremta šeimų stovykla Lietuvoje

Vasaros atostogų metu, o ypatingai pasibaigus vasarai, kai turėsime vaikus vėl leisti į mokyklas, o patys grįžti prie savo darbų, vienas didžiausių rūpesčių šeimoje išlieka šiltų santykių, vienybės, santarvės kūrimas ir išlaikymas, saugios meilės atmosferos puoselėjimas ir įtvirtinimas.

Šią vasarą gamtoje, Plungės rajone esančios sodybos „Žemsodis“ teritorijoje, rugpjūčio 13–15 dienomis Veiklių mamų klubas organizuoja Lietuvos šeimų vasaros stovyklą ir siūlo labai šiltai, draugiškai ir smagiai praleisti paskutinį, ilgąjį vasaros savaitgalį. Stovykloje numatyta turininga programa. Tai ne tik puiki galimybė kartu su visa šeima pailsėti gamtoje, bet ir žaidžiant, bendraujant su kitomis šeimomis pasimokyti, kaip savo aplinkoje, visuomenėje kurti šiltą ir saugią atmosferą, kurioje būtų gera bei saugu gyventi mums ir mūsų vaikams.

>>
2016-07-11 
Šokių dienoje - jaunieji lazdijiečiai

Liepos 8-osios vakarą Vilniaus „Siemens“ areną sudrebino Moksleivių Dainų šventės „Tu – mums viena“ Šokių diena. Apie 5000 dalyvių sukūrė įtaigingą, spalvingą, energingą reginį – istoriją, pavadinimu „Mano žemė“. Tūkstančiai šokėjų pristatė kompozicijas vandens, miško, miesto temomis. Šios įspūdingos šventės minioje taip pat buvo galima išvysti ir mūsų jaunuosius šokėjus.

>>
2016-07-11 
"Akordeonų šėlsme" - ir jungtinis Lazdijų meno mokyklos kolektyvas

         Liepos 7 dieną Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje vyko  Moksleivių Dainų šventės „Tu – mums viena“ akordeonininkų orkestro koncertas „Akordeonų šėlsmas“. Šis renginys, kuriame susibūrė per kelis šimtus akordeonistų, Dainų šventei suteikė visiškai kitokią atmosferą bei spalvą. Tarp gausaus būrio muzikantų dalyvavo ir jungtinis Lazdijų meno mokyklos Veisiejų ir Seirijų skyrių akordeonininkų ansamblis (vad. Irena Gudebskienė ir Dangirutė Goštaltavičiūtė-Joneikienė).

>>
2016-07-08 
Vilniaus Vingio parke skambėjo ir jaunųjų lazdijiečių balsai

               Vilniaus Vingio parke liepos 6 d.  tradiciškai vyko masiškiausias ir daugiausia žiūrovų sutraukiantis Lietuvos moksleivių dainų šventės renginys – Dainų diena „Tu mums viena“. Šiame renginyje dalyvavo 10 tūkst. dalyvių, iš jų - 8000 įvairaus amžiaus dainininkų - nuo mažiausiųjų iki gimnazistų, taip pat 1500 dūdų orkestrų muzikantų ir pusšimtis būgnus mušančių šokėjų. Tarp gausaus būrio kolektyvų - ir trys Lazdijų meno mokyklos chorai: jaunių choras (vad. Aida abeciūnaitė), jaunučių choras (vad. Eglė Malinauskienė) bei Veisiejų skyriaus jaunučių choras (vad. Rasa Sabaliauskienė).

>>
2016-07-08 
Prie Prezidentūros plevėsavo Lazdijų vėliava

                Minint Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, liepos 6-osios vidurdienį prie Prezidentūros, Simono Daukanto aikštėje, vyko iškilminga Lietuvos valstybinės ir istorinės vėliavų pakėlimo ceremonija  bei visų Lietuvos miestų, rajonų ir savivaldybių, kurių moksleiviai dalyvauja 2016 m. Moksleivių dainų šventėje „Tu mums viena“, vėliavų paradas. Čia garbingai plevėsavo ir Lazdijų rajono savivaldybės vėliava, kurią nešę Lazdijų meno mokyklos jaunasis choristas Rojus Gražulevičius.

>>
2016-07-07 
Tautiška giesmė aplink pasaulį Lazdijuose

Šių metų liepos 6-osios vakarą lazdijiečiai praleido drauge. Susirinkusieji Jaunimo centre stebėjo režisieriaus Jono Vaitkaus tikrais istoriniais faktais paremtą dramą „Vienui vieni“. Filmui pasibaigus tvyrojo rimtis, buvo galima pastebėti susimąsčiusius žmonių žvilgsnius. Artėjant 21 valandai Lazdijų krašto žmonės buvo pakviesti į Lazdijų miesto Nepriklausomybės aikštę, kurioje renginys tęsėsi toliau. Miesto aikštėje žmonės klausėsi Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narės Jūratės Juodzevičienės pagarsinamą iškilmingą Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio sveikinimą bei vieningai giedojo „Tautišką giesmę“. Besiniaukiantis dangus nesutrukdė lazdijiečiams uždegti dangaus žibintus ir paleisti juos į orą. Žibintų pakilimas virš miesto aikštės vainikavo renginio pabaigą

>>
2016-07-07 
Valstybės himnas skambėjo ir nuo Rudaminos piliakalnio

Gražia mūsų rajono savivaldybės tradicija  - kasmet Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) Dieną paminėti ant Rudaminos piliakalnio, kur, pagal vieną iš versijų Mindaugas ir buvo karūnuotas. Kaip pamena Rudaminos miestelio žmonės, pirmą kartą toks paminėjimas įvyko 1993 metais, tuometinio Rudaminos parapijos klebono Valerijaus Rudzinsko iniciatyva. Nuo to laiko šis renginys pasipildo vis naujomis tradicijomis. Štai jau ketvirtus metus iš eilės simbolinę karūną, kuri primena ne vieną amžių gyvuojančią Lietuvos valstybę, gamina Rudaminos bendruomenės, vadovaujami pirmininkės Rūtos Cimakauskienės, žmonės. Įspūdingo dydžio piliakalnio puošmena ir po šventės dar ilgai puošia piliakalnį, o kadangi yra matoma ir už kelių kilometrų, žmonės dažnai užsuka  ja pasigrožėti iš arčiau...

>>
2016-07-07 
Už galimybę ugdyti pasaulio čempionus – padėka savivaldybės merui
 

Žinia apie tai, jog Pasauliniame aerobinės gimnastikos čempionate , kuris birželio 13-19 dienomis vyko Pietų Korėjos mieste Inchoen, Lazdijų sporto centros auklėtinis trylikametis Nojus Jarmala laimėjo 1 – ąją vietą, jau ne viena savaitė yra rajono sensacija. Vakar pasaulinio lygio nugalėtojo laurus nuskynęs moksleivis, kartu su savo trenere Gintare Sabaliauskiene bei Lazdijų sporto centro direktoriumi Dariumi Liaukevičium atvyko į Lazdijų rajono savivaldybę padėkoti savivaldybės merui Artūrui Margeliui už tai, kad remia jaunuosius talentus, suteikia jiems galimybę dalyvauti tokiuose brangiai kainuojančiuose čempionatuose kaip šis, vykęs Pietų Korėjoje. Priėmimo metu meras džiaugėsi, jog vaikinas iš tokios mažos šalies kaip Lietuva, iš  mažyčio Lazdijų miesto pelnė tokį didelį pripažinimą. Nojui Jarmalai ir jo trenerei Gintarei Sabaliauskienei meras įteikė suvenyrų su savivaldybės atributika.

>>
2016-07-07 
Merui padėkojo jaunieji muzikantai iš Seirijų
 

Vakar po pietų rajono savivaldybės merą Artūrą Margelį aplankė Lazdijų meno mokyklos Seirijų skyriaus moksleiviai Erika Ulerytė ir Šarūnas Stravinskas, jų mamos Oksana Ulerienė ir Žaneta Stravinskaitė- Burbulevičienė, muzikos mokytoja Dangirutė Goštaltavičiūtė Joneikienė, bei Lazdijų meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja Diana Tulabienė. Šis būrys atvyko padėkoti merui už  tai, kad savivaldybė parėmė šešių Seirijuose muzikuojančių vaikų grupės išvyką į Italiją, į du tarptautinius konkursus, kur moksleiviai iš tokio mažo miestelio kaip Seirijai pelnė laurus – tarptautiniame konkurse „VAL TIDONE“, kuris vyko Italijos šiaurėje, to paties pavadinimo mieste, jaunieji muzikantai iš Seirijų kamerinių ansamblių kategorijoje laimėjo pirmąją vietą. Kitame tarptautiniame konkurse „ITALIAN ART FESTIVAL“, kuris vyko Italijos pietuose, Rosseto degli Abuzzi mieste, Seirijų muzikos skyriaus mokiniai, taip pat kamerinių ansamblių kategorijoje, laimėjo trečiąją vietą.

>>
2016-07-05 
Kvietimas giedoti Tautišką giesmę

            Mieli Lazdijų krašto žmonės!

Kviečiu mūsų krašto žmones prisidėti puoselėjant mūsų laikų tradiciją ir liepos 6 d. atvykti į Valstybės dienos šventę Rudaminoje. Kartu su visa Lietuva bei po pasaulį pasklidusiais lietuviais 21 valandą sugiedokime Tautišką giesmę.Artėjanti Liepos 6-oji ne tik primena svarbią datą Lietuvos istorijoje, bet ir suvienija viso pasaulio lietuvius bendrai Tautiškai giesmei. 21 val. Lietuvos laiku mūsų tautos himnas, tarsi tautinė juosta, apjuosia pasaulį. Iš įvairiausių pasaulio lopinėlių skambanti “Lietuva, Tėvyne mūsų …” virsta galinga malda, šlovinančia dorybingumą, darbšumą ir vienybę.

        Negalinčius atvykti į renginį taip pat kviečiu būti patriotiškais ir giedoti Tautišką giesmę kitose vietose – namuose, bendruomenėse, draugų ar kolegų būryje. Lai skrieja Tautiška giesmė aplink pasaulį vardan mūsų meilės Tėvynei ir vardan mūsų pačių!

Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis

 

>>
2016-07-05 
SVEIKINIMAS

Brangūs Lazdijų krašto žmonės,

Sveikinu Jus artėjančios Valstybės dienos proga!

Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena primena kiekvienam lietuviui ir Lietuvos gyventojui, kokia yra valstybingumo, nepriklausomybės ir laisvės kaina. Mūsų tautos patirti išbandymai ir didingos pergalės išugdė gebėjimą susitelkti ir sumaniai bei atsakingai elgtis vardan savo Tėvynės, savo bendruomenės, savo šeimos gerovės.

Mokykimės iš savo tautos istorijos! Būkime drąsūs ir garbingi, ištvermingi ir išmintingi visuose darbuose ir siekiuose. Linkiu sveikatos ir santarvės jūsų šeimoms, vieningumo ir kūrybiškumo – bendruomenėms, nepriklausomybės ir klestėjimo mūsų Tėvynei!

                 Su švente!

                      Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis

>>
2016-07-04 
Lazdijiečių delegacija išvyko į Moksleivių dainų šventę

               Liepos 4 d.  Vilniuje prasideda Moksleivių dainų šventė „Tu mums viena“, truksianti visą savaitę.  Džiugu, kad joje dainuos, šoks bei muzikuos ir šeši Lazdijų rajono savivaldybės ugdymo įstaigų kolektyvai. Pasveikinti į Vilnių atkeliavusios lazdijiečių delegacijos, kurioje beveik šimtas septyniasdešimt dalyvių, atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Įteikęs saldžias dovanas, meras linkėjo visiems dalyviams geros nuotaikos, gražios šventės bei išgyventi prasmingas bendrystės akimirkas dalyvaujant Dainų šventės koncertuose bei Valstybės ( Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai skirtuose renginiuose.

>>Archyvas

Renginiai
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Liepa
    2016     

 

 

      

 

 


 
       
 
     
     
     
   
 
LAZDIJŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA
Biudžetinė įstaiga, Vilniaus g. 1, 67106 Lazdijai,
tel. (8 318) 66 108, faks. (8 318) 51 351, el.p. info@lazdijai.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188714992
Naudojama Smartweb sistema.