English
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
Savivaldybė

Statistika
Nuo: 2011-02-11
Iš viso: 3982865
Šiandien: 10439
Dabar: 184
Prisijungti per elektroninės valdžios vartus
Pagalba
Naujienų prenumerata
 

 

 

 
 


 
 
  
Gyventojams Turistams Verslininkams
.
2015-07-28 Kviečiame

Plačiau...

>>Naujienos
2015-08-04 
Kvietimas į verslo susitikimą

2015 m. rugpjūčio 6 d. (ketvirtadienį)

Alytaus verslo konsultacinis centras kviečia į susitikimą

nuo 10.00 val. iki 13.00 val.

APVALUSIS STALAS

„ KLIENTO SURADIMAS IR IŠLAIKYMAS“

>>
2015-08-04 
Delegacija Stare Juchy šventėje aptarė ir darbinius reikalus
 

           Savaitgalį Lazdijų rajono savivaldybės delegacija lankėsi Lenkijoje, Stare Juchy valsčiuje, kur buvo rengiama kasmetinė jau devintoji Jotvingių šventė. Delegaciją sudarė 6 žmonės, tai Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio pavaduotojas Gintautas Salatka, administracijos direktoriaus pavaduotoja Justina Greblikaitė, Investicijų skyriaus vedėjas Vidmantas Pilvinis, Juridinio skyriaus vedėjas Kęstutis Jasiulevicius, Ekonomikos skyriaus vedėja Jolita Galvanauskienė ir Ekonomikos skyriaus specialistė turizmui Vaiva Čepononienė.

>>
2015-08-03 
Lazdijų krašte duzgė tūkstančiai bitininkų
 

                  Šį savaitgalį Lazdijų kraštą užplūdo keli tūkstančiai bitininkų, tautodailininkų, amatininkų, prekybininkų, atvykusių į 39-ąją Lietuvos bitininkų šventę. Dvi dienas  trukusios linksmybės šurmuliavo šalia Kryžių koplyčios ant Dusios ežero kranto.

                       Lazdijų bitininkų draugijos pirmininkas Juozas Petrauskas džiaugėsi, kad į šį grandiozinį kasmetinį renginį atvyko bitininkai iš visos Lietuvos Lenkijos ir Punsko, Baltarusijos, Estijos, Ukrainos, Didžiosios Britanijos, Švedijos. Mugėje gausiai susirinko prekybininkai, prekiaujantys bitininkystės inventoriumi, maisto produktais, tautodailininkai, kalviai.

>>
2015-08-03 
Valstybės tarnautojų gretos vienos mažiausių

      Lietuvos laisvosios rinkos institutui visuomenei pristačius tyrimą, koks valdininkų skaičius  tenka 1000-iui gyventojų, Lazdijų rajono savivaldybė pastebi, kad pateikti duomenys ne visai atitinka realią situciją. Taip yra dėl to, kad, skaičiuojant valdininkų skaičių 1000-iui gyventojų nebuvo atsižvelgta į tai, jog prie Lazdijų rajono savivaldybės administracijos priskiriami ugniagesiai gelbėtojai, kurių yra virš 50 pareigybių, tai pat administracijoje sutelkta centralizuota buhalterija, kurioje yra 15 darbuotojų.

>>
2015-08-03 
Meras ištikimas tradicijai – atostogaus rugpjūtį

              Kaip ir kasmet, Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis atostogoms pasirinko rugpjūčio mėnesį. Nuo 2014-08-03 iki 2014-08-21 Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis, pasirašius mero potvarkį,  išleistas  kasmetinių atostogų. Iš viso meras atostogaus 18 kalendorinių  dienų. Kol mero nebus, jo pareigas laikinai eis vicemeras Gintautas Salatka.

>>
2015-08-03 
Atnaujintos patalpos - medikams
>>
2015-07-31 
Taryba uždraudė alkoholio prekybą renginiuose

         Lazdijų rajono savivaldybėje priimtas prinicipinis sprendimas. Pritarus tarybai, nuo rugsėjo 1-osios masinių švenčių ir kitų renginių metu nebus išduodamos licencijos verstis mažmenine prekyba alkoholiu.

        Toks sprendimo projektas buvo inicijuotas remiantis LR alkoholio kontrolės įstatymu bei atsižvelgiant į Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento raštą, kuriuo siūloma riboti alkoholio vartojimą masinių renginių metu, ypač tų, kuriuose dalyvauja nepilnamečiai.

>>
2015-07-31 
Prisiekė naujas tarybos narys

              Buvusiam Lazdijų rajono savivaldybės tarybos nariui Valdui Petrui Mikelioniui atsisakius tarybos nario mandato, jo vietą 8-ojoje taryboje užėmė Alvydas Škarnulis.

     Naujasis tarybos narys priesaiką, padėjęs ranką ant Lietuvos Respublikos Konstitucijos, davė Vyriausiosios rinkimų komisijos primininko pavaduotojai Laurai Matjošaitytei.

    Naujai prisiekusį tarybos narį pasveikino ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.      

>>
2015-07-31 
Greitosios medikams - atnaujintos patalpos

 

 

     Nuo šiol Lazdijų greitosios pagalbos medikai dirbs patogesnėmis ir geresnėmis sąlygomis. Duris po keturis mėnesius trukusios renovacijos atvėrė moderniai sutvarkytos, jaukios ir šviesios patalpos. Iškilmingame atidarymo renginyje dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, pavaduotojas Gintautas Salatka, Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas, Alytaus r. savivaldybės Greitosios medicinos pagalbos stoties vadovas Aleksandras Bružas, statybų darbus atlikusios firmos vadovas bei kiti garbūs svečiai.

>>
2015-07-30 
Kviečia bitininkų šventė

           Jau šį savaitgalį Lazdijų kraštą užplūs keli tūkstančiai bitininkų, tautodailininkų, amatininkų, prekybininkų, atvyksiančių į 39-ąją Lietuvos bitininkų šventę, šurmuliuosiančią šalia Kryžių koplyčios ant Dusios ežero kranto.

>>
2015-07-29 
Sujungus seniūnijas, bus sutaupyta daugiau nei 20 tūkstančių eurų

                       Rugpjūčio 4-14 dienomis Šventežerio ir Teizų seniūnijų gyvenamosiose vietovėse bus vykdoma atrankinė gyventojų apklausa dėl Teizų ir Šventežerio seniūnijų sujungimo. Atsitiktiniu būdu pasirinktų gyventojų namuose lankysis komisijos nariai, kurie gyventojų prašys atsakyti į klausimą: „Ar pritariate Teizų seniūnijos panaikinimui ir jos teritorijos priskyrimui Šventežerio seniūnijai, pakeičiant Šventežerio seniūnijos teritorijų ribas?“

                      Kaip teigė mero pavaduotojas G. Salatka, seniūnijų jungimas yra neišvengiamas, nes rajone mažėjant gyventojų skaičiui būtina taupyti administravimui skiriamas lėšas.  Šventežerio  seniūnijoje nuo 2000-ųjų metų iki 2014-ųjų gyventojų skaičius sumažėjo beveik 19 %, Teizų seniūnijoje mažėjimas dar didesnis – nuo 2000-ųjų iki praėjusių metų seniūnija neteko daugiau nei 20 % gyventojų.

>>
2015-07-28 
Savivaldybės prieigose rūkalių neliks

                       Lazdijų rajono savivaldybėje – vis daugiau vietų, kuriose draudžiama rūkyti.

                      Nuo 2013-ųjų metų sausio 1-osios Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje paskelbtos kelios nerūkymo zonos – dūmo traukti negalima Lazdijų ir Veisiejų miestų pagrindinėse aikštėse, parkuose, paplūdimiuose, ten, kur driekiasi dviračių takai, žaidimų aikštelėse. Rūkyti taip pat draudžiama ugdymo ir švietimo įstaigų teritorijose bei nepilnamečiams iki 18 metų viešose vietose. 

>>
2015-07-28 
Muzikos šou ežero viduryje - iš valties

 Informuojame, kad Veisiejų fontano darbo laikas liepos, rugpjūčio mėnesiais yra penktadieniais, šeštadieniais nuo 20.30 val. iki 23.30 val. rugsėjo mėnesį - penktadieniais, šeštadieniais nuo 20.00 val. iki 22.00 val.

>>
2015-07-27 
Gardino lietuviai šventė su lazdijiečiais

                               Savaitgalį Lazdijų rajono savivaldybės delegacijos nariai – mero patarėjas Valdas Petras Mikelionis ir Žemės ūkio ir melioracijos skyriaus vedėjo pavaduotojas Algis Balčius – lankėsi Gardino lietuvių visuomeninio suvienijimo „Tėvynė“ 20-mečio renginiuose, kurie prasidėjo šventomis mišiomis bei gėlių padėjimu prie Vytauto Didžiojo paminklo.

>>
2015-07-27 
Dusios pakrantėje Oninių šventė
 

   Penktadienį Metelių regioniniame parke, prie Prelomciškės piliakalnio, ant Dusios ežero kranto, šurmuliavo tradicinė Oninių šventė. Į renginį traukė gausybė žmonių ne tik iš Dzūkijos, bet ir iš aplinkinių regionų, kaimų,  miestelių bei miestų. Į šventę atvykusius dalyvius linksmino Šeštokų kultūros namų kapela „Griežlė“, smagios muzikėlės ansamblis „Vakaruška“ ir ansamblis „Žiburys“, o pajudėti šokio ritmu ir pasisukti dainų ir šokių sūkurį kvietė Teizų folklorinių šokių kolektyvas „Trepsiukas“. Šventę vainikavo muzikos grupė „Rolikai“.

>>
2015-07-27 
Svarbi informacija Teizų ir Šventežerio seniūnijų gyventojams

          Informuojame, kad Lazdijų rajono savivaldybės vietos gyventojų apklausos komisija 2015 m. rugpjūčio 4  ‒ 14 darbo dienomis Šventežerio ir Teizų seniūnijų gyvenamosiose vietovėse vykdys atrankinę gyventojų apklausą apklausos dalyvių būstuose.

>>
2015-07-24 
Muziejus kviečia į rajono tautodailininkų parodą

 

                        Praėjusį penktadienį į Lazdijų krašto muziejų sugužėjo visi, kurie myli ir vertina tautinį paveldą. Skambia daina buvo atidaryta antroji Lazdijų rajono tautodailininkų paroda „Metų stabtelėjimai“. Šiemet parodai buvo pateikti nauji, per pastaruosius metus sukurti ir dar niekur nedemonstruoti devynių tautodailininkų darbai: Linos Kabelkaitės, Linos Valutkevičienės, Danutės Juškienės, Indrės Adomynienės, Linos Živatkauskaitės-Žaliauskienės, Natalijos Bulotienės, Redos Vaikšnorienės, Bernadetos Cibulskaitės-Paršeliūnienės ir Juozo Varnelio.

>>
2015-07-23 
Pozicija

 Audrius Klėjus, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius:

                      Gyventojai turėtų žinoti, jog savivaldybė jokiu būdu neverčia gyventojų jungtis prie centralizuoto geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo tinklų, tačiau, vadovaujantis valstybės politika bei teisės aktais, esame priversti reikalauti  tinkamai tvarkyti buityje susidariusias nuotekas.

                      Džiaugiamės gyventojais, kurie sąmoningai tvarkosi šioje srityje, laiku išveža susidariusias nuotekas arba savo sklypuose yra įsirengę valymo įrenginius. Tačiau yra kita medalio pusė – gyventojai, kurie su nuotekų tvarkymu elgiasi neatsakingai, taip šioms leisdami patekti į gruntą, atvirus vandens telkinius, galbūt net ir greta esančius geriamojo vandens šulinius, taip juos užteršdami.

>>
2015-07-23 
„Lazdijų vanduo“: rūpinamės, kad gyventojai gertų kokybišką vandenį

                       Lazdijų rajono savivaldybės administracija ir UAB „Lazdijų vanduo“, siekdami gyventojus aprūpinti viešojo vandens tiekėjo tiekiamu vandeniu ir nuotekų tvarkymo paslaugomis, didelį dėmesį skiria centralizuotam vandentiekio bei nuotekų tinklų išplėtimui, naujų nuotekų valymo ir vandens kokybės gerinimo įrenginių statybai.

>>
2015-07-22 
Meras apžiūrėjo statomas arklides

          Šiandien Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis lankėsi Lazdijų hipodrome, kur su Lazdijų sporto centro direktorium Darium Liaukevičiu ir žirginio sporto treneriu Gediminu Jukniu aptarė pradėtų statyti modernių arklidžių projekto eigos darbus. Meras A. Margelis statybų vietoje domėjosi, kaip vykdomi paruošiamieji statybų darbai.

>>
2015-07-22 
Lankėsi Seinų konsulas

                   Šiandien su pirmuoju savo oficialiu vizitu Lazdijų rajono savivaldybėje lankėsi  Lietuvos Respublikos konsulato Seinuose konsulas Vaclav Stankevič. Svečią savo darbo kabinete priėmė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

                      Susitikimo metu buvo aptartas bendradarbiavimas tarp Lazdijų krašto ir Seinų turizmo, kultūros, ekonomikos srityse. Tiek Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis, tiek Seinų konsulas išreiškė norą glaudžiau bendrauti su artimiausiais kaimynais. Sveikindamas Lazdijų rajono savivaldybėje besilankantį konsulą V. Stankevič, meras svečiui įteikė informacinių leidinių apie mūsų kraštą, bei lankytinus objektus.

>>
2015-07-21 
Konkūrų varžybose laurus skynė lazdijiečiai

                        Šeštadienį Žalgirio mūšio 605-osioms metinėms skirtose konkūrų varžybose laurus skynė Lazdijų sporto centro auklėtiniai.

                      Moderniame Lazdijų hipodrome raiteliai su savo žirgais rungėsi trejose azartiškose rungtyse.

                      Pirmą kartą Lazdijų hipodromo istorijoje startavo azartiška, žiūrovų itin mėgstama šuolio į aukštį rungtis.

>>
2015-07-20 
Pašėlusiame festivalyje - neatlaikė stygos

              Pirmą kartą Lazdijų istorijoje galingai  griaudėjo rokas. Moderniame Lazdijų hipodrome skambėjo pirmasis roko festivalis Lazdijai 2015. Trankiam, gera muzika klausytojus užvedusiam renginiui startą davė baikerių klubo „Copper hearth“ pasirodymas. Baikeriai, griausmingai riaumojančiais plieniniais žirgais lazdijiečius kvietė į roko festivalį ir trankiai, susijungę į koloną į hipodromą atvežė Lazdijų rajono savivaldybės vėliavą.

>>
2015-07-17 
Priminimas tėvams

 

        Lazdijų rajono savivaldybės administracijos savivaldybės gydytojas primena tėveliams, kad dabar tinkamas metas pasirūpinti vaikų sveikatos profilaktika ir neatidėlioti to rudeniui. Šiemet, kaip ir kasmet, rugsėjo pradžioje mokinių tėvai privalo mokyklai pateikti vaiko sveikatos pažymėjimą. Už profilaktinę patikrą mokėti nereikia, nes vaikučiai yra draudžiami valstybės, o jiems suteiktos paslaugos apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis.

>>Archyvas

Renginiai
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Rugpjūtis
    2015     

 

 

      

 

 


 
       
 
     
     
     
 
LAZDIJŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA
Biudžetinė įstaiga, Vilniaus g. 1, 67106 Lazdijai,
tel. (8 318) 66 108, faks. (8 318) 51 351, el.p. info@lazdijai.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188714992
Naudojama Smartweb sistema.