English
Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
Nemokama anoniminė informavimo telefonu linija 8 80077475, I-VII 0-24 val.

Savivaldybė

Statistika
Nuo: 2011-02-11
Iš viso: 5972464
Šiandien: 2023
Dabar: 15
Prisijungti per elektroninės valdžios vartus
Pagalba
Naujienų prenumerata
 
     
           
 
 
 

 

 

 
 


 
 
  
Gyventojams Turistams Verslininkams
.
2016-04-12 KviečiameTARPTAUTINIŲ ARIMO ARKLIAIS VARŽYBŲ TAISYKLĖS

>>Naujienos
2016-04-29 
„Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ finalininkas - Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos penktokas

                Beveik dešimtmetį gyvuojantis televizijos projektas „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ prie televizoriaus ekranų prikausto gausybę žiūrovų ne tik iš  Lietuvos, bet ir iš kitų šalių. Čia rungiasi gabiausi šalies vaikai, o viktorinos metu užduodami klausimai priverčia pasukti galvas ne vienam iš mūsų. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 5a klasės mokinys Kristupas Kalvaitis, įveikęs LRT Televizijos projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“  varžovus, tapo pusfinalio nugalėtoju ir pateko į finalą.

>>
2016-04-28 
IN MEMORIAM

RAMUTĖ DAPKŪNIENĖ

                                (1956-03-14  – 2016-04-26)

     Šiandien palydime balandžio 26 d. į Amžinybę išėjusią ilgametę Lazdijų rajono savivaldybės darbuotoją RAMUTĘ DAPKŪNIENĘ. Ji išėjo pralaimėjusi ilgą ir sunkią kovą su klastinga liga, iki paskutinės akimirkos nepalūžusi, mylėjusi gyvenimą ir nepraradusi  vilties, išėjo palikusi nebaigtus darbus, neįgyvendintas svajones, liūdinčius artimuosius, kolegas, draugus.

>>
2016-04-27 
Ketvirtoje „Veiksmo dienoje savivaldybėje“ - pusšimtis jaunuolių

                  Balandžio 27 d. Lazdijų rajono savivaldybėje darbuotojų pareigas, nors ir trumpam, užėmė aktyvus jaunimas. Nuo pat darbo pradžios net 51 moksleivis iš įvairių Lazdijų rajono mokyklų dirbo rajono savivaldybės administracijos skyriuose, taip semdamiesi profesinių įgūdžių bei darbo patirties iš savo srities specialistų.

>>
2016-04-27 
Seminaras žemdirbiams ,,Deklaravimo taisyklių 2016 m. naujovės“

2016 m. balandžio 25d. Lazdijų savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko seminaras žemdirbiams ,,Deklaravimo taisyklių 2016 m. naujovės“. Seminarą organizavo NMA ir rajono savivaldybės Žemės ūkio ir melioracijos skyrius. Seminare dalyvavo 47 rajono ūkininkai, savivaldybės žemės ūkio specialistai.

>>
2016-04-26 
Vyks dvyliktasis turistinis dviračių žygis

                 Siekiant paminėti Lietuvos narystės Europos Sąjungoje dvyliktąsias metines ir Europos dieną bei propaguojant aktyvų poilsį, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos (toliau VSAT) Lazdijų rinktinė 2016 m. balandžio 30 d. organizuoja dvyliktąjį turistinį dviračių žygį.

>>
2016-04-25 
Akcijoje DAROM - per 200 tūkstančius dalyvių

                Nepaisant sinoptikų grėsmingų prognozių, 9-oji DAROM akcija, pasak organizatorių, įvyko sklandžiai. Lazdijiečiai, kaip ir kasmet, buvo aktyvūs. Lazdijų rajono savivaldybės miestų, gyvenviečių ir kitas viešas teritorijas bei vandens telkinius tvarkė apie –   860  talkininkų (mokinių apie 340).Tvarkymo taškų vadovams išdalinta 3150 šiukšlių maišų.

>>
2016-04-22 
Akcija DAROM: Lazdijai tapo dar švaresni

               Šiandien jau devintą kartą lazdijiečiai prisijungė prie visoje Lietuvoje vykdomos visuotinės aplinkos tvarkymo akcijos „Darom“, kurios pagrindinis tikslas - skatinti Lietuvos gyventojų ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą bei stiprinti vietines bendruomenes. Kasmet pavasarį vykstanti akcija pritraukia vis daugiau švarios gamtos entuziastų. Džiugu, kad joje aktyviai dalyvauja įvairių organizacijų, įmonių atstovai bei pavieniai gyventojai.

>>
2016-04-21 
Kviečiame į parodos atidarymą

                Lazdijų krašto muziejuje kviečia lazdijiečius bei miesto svečius į balandžio 22 d. 15.00 val. vyksiantį Elės Pasiukecičiūtės floristinių paveikslų parodos atidarymą. Tautodailininkė Elė Pasiukevičiūtė gyvena Lazdijų rajone Barčių kaime. Floristinius paveikslus pradėjo kurti nuo 2005 m. ir yra jų sukūrusi apie 200. Autorės parodos buvo surengtos Lazdijų rajono bibliotekose, muziejuose, kultūros namuose, miško muziejuje "Girios aidas".

>>
2016-04-21 
Orientavimosi žygis „Atrask Lazdijus“

                 Populiarumo vis labiau sulaukia orientaciniai žygiai, todėl trys organizacijos - Lazdijų turizmo centras, Lazdijų krašto muziejus ir Lazdijų sveikatos biuras - pakvietė praėjusį penktadienį lazdijiečius į orientavimosi žygį „Atrask Lazdijus“. Į šį renginį užsiregistravo 11 komandų. Visus susirinkusiuosius pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Audrius Klėjus,  džiaugdamasis dalyvių aktyvumu.

>>
2016-04-19 
Kviečiame artojus į arimo arkliais varžybas

                Lazdijų rajono savivaldybė šių metų balandžio 30-ąją jau šešioliktąjį kartą organizuoja tradicinę žemdirbių pavasario šventę – tarptautines arimo arkliais varžybas ir Jurgines. Joje kaip ir kasmet bus prisimenamos senovinės arimo arkliais tradicijos, Jurginių papročiai. Šventė vyks Lazdijų hipodrome. Į šią šventę susirenka daug žemdirbių, valdžios ir verslo atstovų bei žiūrovų ne tik iš Dzūkijos krašto, bet ir iš visos Lietuvos bei kaimyninės Lenkijos Respublikos. Tradiciškai joje  žada dalyvauti artojai ir svečiai iš Alytaus rajono, Varėnos rajono, Prienų rajono, Rokiškio rajono, Biržų rajono, Marijampolės, Kalvarijos, Druskininkų ir Pagėgių savivaldybių bei iš kaimyninės Lenkijos Suvalkų ir Punsko valsčių.

>>
2016-04-19 
Vyks gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimas

                 Šių metų balandžio 20 d., trečiadienį, vyks gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas, kurio metu bus jungiamos sirenos.Patikrinimo metu gyventojai bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, regioninius transliuotojus, o taip pat ir per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų tinklus, sistemą trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus, jeigu juose yra įjungta korinio transliavimo funkcija.

>>
2016-04-19 
Aptarta partnerystė Interreg V-A Lietuva-Lenkija Bendradarbiavimo programoje

                Pirmadienį Lazdijų rajono savivaldybėje viešėjo svečiai iš kaimyninės Lenkijos. Jų viešnagės tikslas – aptarti partnerystę rengiant bendrus projektus. Susitikti su Lazdijų rajono savivaldybės meru Artūru Margeliu, Investicijų skyriaus specialistais, Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, savivaldybės ugdymo įstaigų vadovais bei kitais galimais projektų partneriais atvyko Seinų valsčiaus viršaitis Darius Adomas Lastauskas, Punsko valsčiaus viršaitis Vytautas Liškauskas su sekretoriumi Jonas Vaičiuliu bei Krasnopolio valsčiaus atstovai.

>>
2016-04-18 
Savivaldybės atstovai - investuotojų apdovanojimuose

                Penktadienį Lazdijų rajono savivaldybės meras dalyvavo didžiausios Lietuvos investuotojus vienijančios asociacijos „Investors‘ Forum“ renginyje, skirtame labiausiai prie investicinio klimato gerinimo 2015 m. prisidėjusioms valstybės institucijoms, verslo įmonėms, švietimo ir žiniasklaidos atstovams. Renginio metu iškilmingoje ceremonijoje jau penktą kartą buvo įteikti apdovanojimai nominacijų „Metų investuotojas“ , „Atsakinga įmonė 2015“, „Metų sprendimas verslo aplinkai gerinti“, „Metų valstybės tarnautojas“, „Metų verslo žurnalistas“ bei „Metų ekonomikos mokytojas“ laureatams.

>>
2016-04-18 
Meras susitiko su Stare Juchy valsčiaus sekretoriumi

            Su oficialiu vizitu į Lazdijų rajono savivaldybę penktadienį buvo atvykęs Lenkijos Respublikos Stare Juchy valsčiaus sekretorius Jaroslav Frančiuk. Jį savo darbo kabinete priėmė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Susitikimo metu buvo aptartas bendradarbiavimas tarp Lazdijų krašto ir Stare Juchy valsčiaus rengiant bendrus projektus turizmo, kultūros ir švietimo srityse.

>>
2016-04-15 
„Temidės“ konkurse – I vieta

 Balandžio 12 dieną Alytuje, Vidzgirio pagrindinėje mokykloje, vyko teisinių žinių konkurso „Temdė“ III- asis etapas. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, skatinti jaunimo pilietiškumą, atsakomybės sampratą, kūrybinius gebėjimus, ugdyti bendravimo kultūrą, skatinti mokinius tinkamai reaguoti į neigiamus reiškinius savo aplinkoje. Konkurse dalyvavo  Alytaus miesto, Alytaus rajono, Prienų rajono, Druskininkų ir Lazdijų rajono moksleivių komandos. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos komanda pasirodė puikiai ir iškovojo I vietą.

>>
2016-04-15 
Savivaldybei - Darbo biržos padėka

                Balandžio 4-15 d. vyko Europos Sąjungos valstybių užimtumo tarnybų vadovų valdybos iniciuotos Europos darbdavių dienos. Šia proga Alytaus teritorinės darbo biržos Lazdijų skyrius kvietė į renginį "2016 m. Darbo rinkos prognozės ir Įsidarbinimo galimybių barometras". Jo metu buvo aptartos šių metų įsidarbinimo perspektyvas bei pasidžiaugta pernai metais vykdyta įdarbinimo veikla. Lazdijų rajono savivaldybės administracijai buvo įteikta Alytaus teritorinės darbo biržos direktoriau Regimanto Mačiulio padėka „Už partnerystę ir bendradarbiavimą su Alytaus teritorine darbo birža, kuriant tvarų ir patikimą užimtumą Alytaus regione“.

>>
2016-04-14 
Seminaras-diskusija apie neformalųjį suaugusiųjų švietimą

               Lazdijų švietimo centre šią savaitę vyko seminaras-diskusija „Lietuvos neformaliojo suaugusiųjų švietimo įstatymo įgyvendinimas“. Renginyje dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Lazdijų rajono savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto nariai,  švietimo ir kultūros įstaigų, Trečiojo amžiaus universiteto, Nevyriausybinių bei verslo organizacijų atstovai.

>>
2016-04-13 
Jaunieji lazdijiečiai dalyvavo MMB mugėje Alytuje

              Lietuvoje vis daugiau dėmesio skiriama jaunų žmonių verslumui ugdyti. Šiuo tikslu Alytuje, prekybos centre „Rimi“, vyko Mokomųjų mokinių bendrovių (MMB) konkursas – mugė. MMB – tai „Junior Achievement Lietuva“ organizuojamas projektas. Pasak „Lietuvos Junior Achievement“ Dzūkijos regiono kuratoriaus Donato Vasiliausko, tai – išskirtinis projektas, leidžiantis mokiniams praktiškai išbandyti save kuriant savo verslą. MMB mugėje Lazdijų rajonui atstovavo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos MMB „Žara“, kuri susitiko su pradedančiaisiais jaunaisiais verslininkais iš Alytaus,  Druskininkų bei Daugų.

>>
2016-04-11 
Jaunųjų akordeonistų padėka merui

                Šiandien Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio kabinete lankėsi Lazdijų meno mokyklos Veisiejų skyriaus akordeonistų ansamblio mokiniai su  vadove Irute Gudebskiene. Jaunieji muzikantai bei jų mokytoja savo ir mokinių tėvų vardu atvyko padėkoti merui už suteiktą finansinę pagalbą vykstant į  Tarptautinį akordeonistų festivalį-konkursą Austrijoje ir Čekijoje. Jaunieji muzikantai iš Veisiejų įrodė, jog tikrai buvo verti paramos: Prahoje vykusiame konkurse jie tapo  II vietos nugalėtojais, o konkurse Vienoje - I vietos laureatais.

>>
2016-04-11 
VEIKSMO DIENA SAVIVALDYBĖJE
2016-04-11 
Paskelbta šildymo sezono pabaiga

                Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Audrius Klėjus pasirašė įsakymą, kuriame nustatė 2015–2016 m. šildymo sezono pabaigą visiems Lazdijų rajono savivaldybės šilumos vartotojams nuo 2016 m. balandžio 12 d. Apie patalpų šildymo nutraukimą UAB „Lazdijų šiluma“ administracija savivaldybės gyventojus informavo vietinėje spaudoje.

>>
2016-04-11 
Nacionalinio diktanto finale - dvi Lazdijų rajono atstovės

                Šeštadienį Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) būstinėje vyko vyko Nacionalinio diktanto finalas. Raštingiausio piliečio konkurso finale varžėsi 102 dalyviai, pirmajame etape padarę ne daugiau kaip keturias klaidas. Į šių dalyvių gretas pateko ir dvi Lazdijų rajono atstovės – Šventežerio mokyklos 10 klasės mokinė Iveta Klimčiauskaitė ir Kapčiamiesčio seniūnijos socialinė darbuotoja Džiuginta Kukučionienė.

>>
2016-04-11 
Konferencija „Išsaugokime istorinę atmintį“

                    Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje vyko rajoninė mokinių konferencija „Išsaugokime istorinę atmintį“, kurios tema „Praeitis mus moko ateities“. Konferencija skirta prisiminti Lazdijų rajono Persitvarkymo Sąjūdį ir aktyvius mūsų krašto sąjūdiečius. Šiame renginyje dalyvavo ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis – vienas iš aktyvių Sąjūdžio dalyvių, buvęs  Sąjūdžio atsakingasis sekretorius. Apie jį pranešimą skaitę Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 3gc klasės mokinės Gabija Baranauskaitė ir Rūta Vošilaitė.

>>
2016-04-08 
VYRIAUSYBĖS NARIŲ GYVENTOJŲ PRIĖMIMO GRAFIKASArchyvas

Renginiai
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gegužė
    2016     

 

 

      

 

 


 
       
 
     
     
     
   
 
LAZDIJŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA
Biudžetinė įstaiga, Vilniaus g. 1, 67106 Lazdijai,
tel. (8 318) 66 108, faks. (8 318) 51 351, el.p. info@lazdijai.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188714992
Naudojama Smartweb sistema.