Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
| VERSIJA NEĮGALIESIEMS |
Nemokama informavimo telefonu linija 8 800 77475, I-VII 0-24 val.
Savivaldybė
Švietimas
Statistika
Nuo: 2011-02-11
Iš viso: 2739236
Šiandien: 1896
Dabar: 8
Prisijungimas
Prisijungimo vardas: 
Slaptažodis: 

Prisijungti per elektroninės valdžios vartus
Pagalba
EL.PRAŠYMAS
Naujienų prenumerata
 

 

 

 
 


 
 
  
Gyventojams Turistams Verslininkams
Naujienos
Krikštonių paukštyne – naujos darbo vietos, modernios technologijos ir mokesčiai į rajono savivaldybės biudžetą
2012-07-11

    Pirmadienį dalyvavęs Krikštonių paukštyno atidaryme Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius įvardijo, kad naujai pastatytas objektas yra geriausias pavyzdys, kaip, nepaisant ekonominės krizės, galima pasiekti rezultatų, lemiančių visos šalies ūkio plėtrą.
    „Tokius rezultatus lemia žmonės, kurie dirba, o ne dejuoja dėl sunkmečio“, – sakė šalies premjeras A. Kubilius.
Per metus Krikštonių paukštyne planuojama užauginti apie 1,6 mln. viščiukų broilerių, realizuoti apie 5 tūkst. tonų skerdienos.
    Žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius, kalbėdamas apie objekto naudą Lietuvos ūkiui, paminėjo, kad tokie pavyzdžiai geriausiai padrąsina ir kitus ūkininkus.
    „Lietuvos ūkininkas atsargus, ir natūralu, kad nori pamatyti, kaip veikia viena ar kita sistema, kaip įgyvendinamas sprendimas, o tada imasi veiklos ir pats. Naujojo paukštyno atidarymas yra reikšmingas visos Lietuvos ūkiui. Kartu tai yra ir pavyzdys, jog investuoti krizės metais apsimoka“, – teigė ministras K. Starkevičius.
Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis teigė, kad pirmojo tokios apimties privataus verslo investicija rajone atnešė pozityvių pokyčių.
    „Džiaugiuosi, kad toks objektas yra mūsų rajone, kad pavyko rasti bendrą kalbą su verslininkais ir vietos bendruomene. Sukurtos darbo vietos, o rajono biudžetą papildys mokesčiai. Kaip rajono vadovas laikausi dviejų svarbiausių principų: pirma, valdžia neturi trukdyti verslui, ir antra, – turi pašalinti verslo plėtrą trikdančias kliūtis“, – sakė meras A. Margelis.
    16 tūkstančių kvadratinių metrų gamybinę teritoriją apimančio Krikštonių paukštyno, kuris priklauso ūkininkei Audronei Jagminienei, ūkinė veikla yra viščiukų broilerių auginimas ir realizavimas. Paukštyne įdiegtos pačias naujausias Europoje technologijos; naudojamas dvigubas šėrimas: kombinuotais pašarais ir grūdais; valdymas kompiuterizuotas.
Krikštonių paukštyne dirba 25 žmonės. Šalia gamybinių patalpų įrengtos buitinės patalpos darbuotojų poilsiui, dušai, drabužinės.
    „Daug ūkininkų naudojasi supaprastinta parama, ir būtent šios Vyriausybės dėka Lietuvos kaimas, ūkiai pajuto, kad gali žengti į priekį. Mes su Audrone dėkojame visiems, kad Jūs atvažiavote pažiūrėti, kaip galima ir Lietuvos kaime šį tą iš griuvėsių prikelti. Į paukštyną investavome apie 11 mln. litų, parama iš ES struktūrinių fondų – 1,38 mln. litų. Gauti ES išmoką kliūčių nėra, objektą jau priėmė valstybinė komisija, jis registruotas Registrų centre. Šis objektas mūsų šeimai jau yra ketvirtas. Dėl kai kurių objektų teko patirti nesklandumų, tačiau Lazdijuose viskas vyko labai sklandžiai, neturėjome jokių biurokratinių nesklandumų, todėl galėjome darbus pabaigti metais anksčiau nei planavome. Dėkoju vietos valdžiai, merui Artūrui Margeliui už geranorišką ir teigiamą požiūrį į verslo investicijų skatinimą Lazdijų rajone. Dėkojame visiems savo darbuotojams. Žmonės yra didžiausias turtas, nes būtent jie ir lemia gerą rezultatą“, – sakė parlamentaras Jonas Jagminas, pristatydamas naująjį šeimos verslo objektą.


Krikštonių paukštyne simbolinę objekto atidarymo juostelę perkirpo Krikštonių paukštyno savininkė A. Jagminienė, premjeras A. Kubilius, žemės ūkio ministras K. Starkevičius, rajono savivaldybės meras A. Margelis.

Krikštonių paukštyno darbuotojai su premjeru A. Kubiliumi, žemės ūkio ministru K. Starkevičiumi, rajono savivaldybės meru A. Margeliu, LR Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininku E. Pupiniu, A. Jagminiene ir J. Jagminu.

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė viešiesiems ryšiams Ramunė Šeštokienė 
Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis
Facebook
Renginiai
P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Spalis
    2014     

TEISĖS AKTAI

 
SKELBIMAI
 
ŽEMĖS SKLYPAI INVESTUOTOJAMS

 
Dienos
klausimas
 


 
   
         
 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

     
 
LAZDIJŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA
Biudžetinė įstaiga, Vilniaus g. 1, 67106 Lazdijai,
tel. (8 318) 66 108, faks. (8 318) 51 351, el.p. info@lazdijai.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188714992
Naudojama Smartweb sistema.