Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Savivaldybei - Darbo biržos padėka
2016-04-15

                Balandžio 4-15 d. vyko Europos Sąjungos valstybių užimtumo tarnybų vadovų valdybos iniciuotos Europos darbdavių dienos. Šia proga Alytaus teritorinės darbo biržos Lazdijų skyrius kvietė į renginį "2016 m. Darbo rinkos prognozės ir Įsidarbinimo galimybių barometras". Jo metu buvo aptartos šių metų įsidarbinimo perspektyvas bei pasidžiaugta pernai metais vykdyta įdarbinimo veikla. Lazdijų rajono savivaldybės administracijai buvo įteikta Alytaus teritorinės darbo biržos direktoriau Regimanto Mačiulio padėka „Už partnerystę ir bendradarbiavimą su Alytaus teritorine darbo birža, kuriant tvarų ir patikimą užimtumą Alytaus regione“.

 

                Pasak renginyje dalyvavusios ir padėką atsiėmusios Lazdijų rajono savivaldybė administracijs direktoriaus pavaduotojos Justinos Greblikaitės, mūsų savivaldybė ypač daug  Darbo biržos vadovų pagyrų sulaukė už ta, jog praėjusią vasarą pasiryžo įdarbinti visus dėl darbo besikreipiančius mokinius ir studentus. Taip rajono vadovai siekė jaunuolius supažindinti su darbo patirtimi ir suteikti galimybę užsidirbti. Lazdijų rajono savivaldybės administracijoje, seniūnijose dirbo per šimtą moksleivių bei studentų. Savivaldybė juos dirbti priėmė pusę darbo dienos, taip suteikdama galimybę įsidarbinti visiems norintiems. Jaunuoliai dirbo ir pagalbinius darbus kultūros bei sporto centruose, ligoninėje.

                 „Mes siekiame, kad jie mokėtų dirbti, ateityje liktų Lietuvoje bei galėtų uždirbti pinigų. Aišku, mes galėjome visus pinigus skirti visiems, kurie nenori dirbti ir daug išgeria alkoholio, bet, manau, mes turime investuoti į savo jaunimą“, – teigė Lazdijų rajono meras Artūras Margelis.

                   Darbo birža, savo ruožtu, mokiniams siūlo ne tik dirbti, bet ragina jaunimą patiems pradėti verslą ir gauti paramą.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis