Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Jaunimo reikalų tarybos posėdyje diskutuota apie jaunimo renginių organizavimą, pristatytas projektas „Partnerystė. Verslumas. Veiksmas“, aptarta savivaldybės lėšomis finansuojama moksleivių ir studentų užimtumo didinimo programa bei domėtasi COVID-19 pandemijos pasekmėmis jaunimui.

Birželio 3 d. įvyko Lazdijų rajono savivaldybės merės potvarkiu sudarytos Laisvės kovoms įamžinti darbo grupės posėdis. Jo metu buvo aptariami ankstesniuose susitikimuose priimti nutarimai, svarstomas darbo grupės sudėties atnaujinimo klausimas bei apžvelgiamos planuose numatytos artimiausios veiklos.

Palankios sąlygas kokybiškam jaunų asmenų užimtumui didinti vasaros atostogų metu jau Lazdijuose. Iš savivaldybės biudžeto tam skirta 25 tūkst. eurų, o programa siekiama didinti 14-29 metų moksleivių ir studentų užimtumą vasaros laikotarpiu, skatinti ir didinti pagalbą įsidarbinti jauniems žmonėms, lavinti jauno žmogaus profesines ir socialines kompetencijas, suteikiant žinių ir gebėjimų, padedančių įsitraukti į darbo rinką.

Lazdijuose lenktyninius žirgus treniruojantis profesionalas Linas Balčiūnas prie VšĮ „Lazdijų sporto centras“ komandos prisijungė dar kovo mėnesį. Tarptautinės žirginio sporto patirties įgijęs bei penketą metų karalienės Elžbietos II lenktyninius žirgus treniravęs L. Balčiūnas puikiai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Apie jo gebėjimą iš silpno jauno žirgo užauginti čempioną žino ne tik Lietuviai, bet ir britai. Nuo šių metų kovo L. Balčiūno dienotvarkėje – septynių lenktyninių žirgų treniruotės Lazdijuose bei profesionali pagalba kuriant hipodromo sėkmės istoriją.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15  
.